Romeo a Julie (1996)

"Ach Leonardo, pročpak jsi Leonardo? Proč jsi DiCaprio? Zapři herectví, zřekni se role... Nechceš? Tak mi tedy přísahej lásku a já nebudu již Kritická k tvému výkonu." nemůžu si pomoc, ač tady měl DiCaprio tvářičku jak dětskou prdýlku k zulíbání.. mě se stejně jako Romeo nelíbil.. Claire Danes se mi taky jako Julie nelíbila.. a tahle modernizace mi taky neseděla.. takové krásné verše z úst mladíka v hawajské košili.. díky bohu za krásnou scénu v bazénu a nádhernou hudbu :-) dám Vám další šanci :-)

The Chubbchubbs! (2002)

stvoření úplně stejná jako moje Sárinka :-)

Sim Salabim (2008)

sežrala bych toho králíčka jako on tu mrkvičku :-*

Oktapodi (2007)

tak tomu říkám romantika na život a na smrt :-)

Ďábel nosí Pradu (2006)

můžete mi někdo objasnit to kouzlo mnoha převleků, než došla do práce?? to je jako nový Superman či co? taky bych se to chtěla naučit :-) a ještě by jste mohli být tak hodní a vyřídit ji, že až příště bude zahazovat mobil, tak ať mi poví místo, den a hodinu,.. já přijdu chytat :-) jinak průměrný film a šéfce bestii a ctižádostivý asistence, které si navzájem pomůžou :-)

Gamer (2009)

Neměla jsem si ten trailer pouštět tolikrát :-( Čekala jsem, jak Butler celý film bude běhat s pistolkou v ruce a všechny zabíjet, ale byla jsem vhozena do 27 kola a z něho do boje očistit sebe a svou rodinu. Což jsem opravdu ale opravdu nečekala. Ale i přes toto mírné zklamání, jsem si film užila jak se patří. Na pár sekund se mi ukázal do půlky těla nahý :o) Slizkej Michael C.Hall hrál slušného záporáka. A panečku Logan Lerman?? Ten zlomí srdce nejedné dívce. Škoda, že mu nedali více prostoru...No a virtuální svět?? Dobrá myšlenka, zajímavě podaná.. Amíci jsou zvrhlý. Při pohledu na tlustého vozíčkáře, co hrál Amber Vallettu, se mi dělalo nevolno. Sečteno podtrženo - průměrný film.

Swety (2009) (amatérský film)

dobrá atmosféra.. dobré zpracování.. věrohodné herecké výkony.. to ale nezachrání ten stupidní konec, jestli se tomu dá říkat konec :-( jsem asi moc náročná, když předpokládám, že uvidím nějakou pointu?? [1. PFF Čakovická Be(´)čka]

Cutter (2005) odpad!

[1. PFF Čakovická Be(´)čka]

Slimáci (1988) odpad!

utrpení tyhle mršky mít na zahradě.. a co teprve koukat na tenhle filmek.. podotýkám, že se mu nedají upřít jisté kvality.. to ano.. ale přesto nemůžu jinak.. jediné, co mě u toho filmu bavilo, jíst ten senzační chleba se šunkou a sýrem.. no co.. Slimáci tam taky hodovali.. měla jsem hlad též :-D [1. PFF Čakovická Be(´)čka]

Železný opičák (1993)

tohle má červené hodnocení?? cože?? říkala jsem si... po 86 minutách jsem pochopila proč.. dokonalá kung fu podívaná, kde jsem brečela smíchy, dusila a nevěřila vlastním očím.. opakovat!!! [1. PFF Čakovická Be(´)čka]