Slimáci

Slizká smrt se plazí k nic netušícím obětem. V nenápadném americkém maloměstě se začínají množit případy záhadných úmrtí. Policie i lékaři jsou bezradní a jediný, kdo tuší hrozivou pravdu, je hygienik Mike Brady. Jenže jeho teorie o masožravých slimácích je úřady ignorována. Až do doby, kdy se ukáže, že mladík má pravdu a že za desítky brutálně zavražděných obyvatel města opravdu mohou zdánlivě neškodní černí slimáci. Ulice i domy jsou takřka přeplněné slizkými posly smrti a zdá se, že na záchranu nevinných je již příliš pozdě. (Řitka video)

PetrPan2

"Starosto, máme kanalizaci plnou zmutovaných slimáků. Musíte okamžitě jednat!... Jo a nejsem blázen" Krásná vzpomínka na osmdesátá léta, kdy horory byly půvabně pitomé... můj Bože lidožraví slimáci, taková blbost..., ale má to své kouzlo. Když sem byl malý vyprávěl mi kamarád , že na něj ten film zapůsobil proto, že v něm poprvé uviděl nahou ženu (sice jen od pasu nahoru, ale v deseti letech, za tuhého komunismu je to i tak El dorado)... Já měl v tu chvíli nad ním převahu... neboť sem pár měsíců před tím víděl prsa princezny Arabely ve snímku Smrt stopařek... A to je v kostce tak asi všechno o co snímek Slimáci Juana Piquera Simóna obohatil můž život... ()

Jello Biafra

Veľmi dlho som sa chystal pozrieť si tento brak. Možno že to je aj viacej ako 8 rokov odkedy som tento film zaregistroval. No pozrel som si ho až teraz cez youtube, kde som našiel VHS rip. Slugs sú štandartný béčkový trash o invázii zmutovaných plzákov. Jediná skutočne "šťavnatá" scéna je ako tu jednej obeti explodujú oči, ale inak je tu gore efektov len veľmi málo a vôbec filmu chýba potrebná hororová atmosféra. Osobitnou kapitolou sú ochotnícke výkony (ne)hercov. Jednoznačná strata času. ()

J*A*S*M

Šílená ptákovina. Film, který kdysi znal snad každý (spolu s Aligátorem, Piraňou a dalšími béčky taková ta klasická sračkovitá kultovka), ale dneska je naopak docela zapomenutý. Jako devadesátiminutová exkurze do hororové minulosti je to ok, ale upřímně řečeno... zaplať pánbůh, že jsou osmdesátá léta dávno pryč. ()

sedm.1

A rovnou tvrdim,že nebýt dvou povedených gore efektů,dám rovnou bez rozmýšlení odpad!Kultovní zvířecí horor?Ani náhodou.Šílené béčko,kde je špatné úplně všechno.Děj,herci,režisér,scénář,prostě totální nuda,bez krve,bez atmosféry,jedna velká příšernost.Ovšem jednu věc jsem si z této ubohosti odnesl a jde o větu jedné z postav,kterou bych zde rád odcitoval,neboť naprosto vystihuje mé rozpoložení z tohoto braku."Cože?Zmutovaní slimáci?A co přijde příště?Dementní cvrček?Nebo snad šílený komár?".Již nikdy více! ()

MM_Ramone

No, do paroma! Veď presne takýto nechutní slimáci bez ulít sa v posledných rokoch ukrutne premnožili v našom kraji. Vytlačili všetky ostatné, pôvodné druhy. Sú všade. V záhradách, na dvoroch, na lúkach, na poliach, v lesoch... a žerú všetko, čo im príde do cesty. Našťastie sa ešte zatiaľ nepustili do ľudí. Avšak podľa toho čo som videl v tomto španielsko americkom filme je to len otázka času. Som z toho silne znepokojený. Čaká nás invázia agresívnych, vražedných, mäsožravých slimákov? Obávam sa, že hej. Bude to horror. *** ()

• Film bol zakázaný vo Fínsku, na Islande a v austrálskom štáte Queensland. (Paldiny)
  • Snímek byl natočen na motivy stejnojmenného románu Shauna Hutsona. (Hans.)