Děkujeme, že kouříte (2005)

jemný, ale přesto účinný humor sršící sarkasmem, který mi vyloudil né jeden úsměv na tváři :) Aaron Eckhart mě mile překvapil :) s jeho argumenty bych opravdu věřila, že kouření není nic špatného :) ba by mě dokonce přesvědčil snad i zabít a vůbec by mě nehryzalo svědomí :) příjemná devadesátiminutovka, díky které budu před zrdcadlem trénovat "Jak správně argumentovat :)"

Únos vlaku 1 2 3 (2009)

Už jen díky vytlemenému a stále uřvanému Travoltovi ten film má šmrnc :) neměla jsem čas se nudit.. a to je přesně to, co jsem od toho filmu chtěla :) sice bych připsala, že film spadá do žánru komediální thriller, ale to je drobnost :) vím, že díky tomuhle filmu už mi nebudu dělat problém chodit na veřejné záchodky, že nikdy nechci dělat dispečerku vlakového provozu a začínám uvažovat, že starostové nemusí být takový volové :) P.S. koupil nakonec galon toho mléka, nebo jen půl?? :-D

The Cat with Hands (2001)

maminko, už jsem přišla na důvod, proč se bojím koček :)

Vzpomínky na lásku (2004)

DOKONALÉ!! absolutně ve všech částech!! nevím co víc napsat.. nemám slov :-)

Speed Racer (2008)

Bratři Wachovští!! upekli jste mi parádní pizzu s šunkou, slaninou, s několika druhy sýrů a ananasem na vrh.. a když mi zbýval poslední kousek, byla jsem natolik plná až jsem se bála, že prasku.. ale copak bych mohla takovou dobrotu nedojíst?? shltla jsem ji jako malinu.. a brzy budu chtít repete :) takovou pastvu pro oči a duši jsem zase dlouho neviděla :) od první minuty šlápnete na plyn a zabrzdíte až v závěrečných titulkách :)

Proroctví (2009)

Teď si tak trošku zauvažuji. Proroctví odvozeno od slova PROROK. V běžné řeči považuji proroka za člověka schopného vidět a předvídat budoucnost. Tento člověk prorokuje čili vyslovuje proroctví. Vidím v tom nadpřirozeno. S touto myšlenkou jsem do kina kráčela a počítala jsem s tím :) Tudíž se pro mě tenhle sci-fi snímek stal vydařeným :) Skvělá atmosféra, která mi svírala žaludek, skvělé efekty a Cage ukázal, že ještě nepatří do starého železa :) A ten konec?? SPOILER vadilo mi jen ta závěrečné 5-ti minutové hopsání v obilí :)

Uvnitř (2007)

Po úvodních titulcích, jsem si říkala to bude horor pro mě. Byla jsem unešená a většinu filmu se mi tento názor nezměnil Pomalý rozjezd, kde se seznamujete se situací, hlavní aktérkou a tajemnou ženskou. Poté nastupují na řadu jatka, které byli celkem "zábavné". Velmi slušná atmosféra, a i když celou dobu víte pointu, je Vám to jedno. Ale co měl (ku*va) znamenat ten konec?? Opět jsem nevěřícně kroutila hlavou, co všechno se dá vymyslet.. A moje ponaučení z tohotot filmu?? NEKUŘTE!! ono to opravdu poškozuje zdraví a vzhled :) NEJEZDĚTE těhotný v autě!! takže pánové bacha na to, mohlo by to špatně dopadnout.. NENECHÁVEJTE svoje domácí mazlíčky na chodbách s bláznivou ženskou!! Může se zdát, že má zvířata ráda, opak je pravdou.. :) a závěrem bych chtěla říct, že v blízkosti nůžek se už nebudu cítit příjemně :)

Mučedníci (2008)

Jako malá jsem absolutně nechápala potravní řetěžec.. byla jsem hloupá malá holka a byla jsem absolutně proti heslu: „Silnější přežije!“ a nelíbilo se mi, jak je příroda zařízena.. „ubližovat“ „vraždit“ a „jíst“.. hnusilo se mi to.. odsuzovala jsem Pána zvířat.. bohužel netrvalo dlouho a zjistila jsem, že na vrcholu potravního řetězce jsem my.. LIDI.. a co je horší?? Jsme jako druh nejkrutější na světě.. co máme víc než zvířata?? Rozum.. zvědavost.. chtíč.. chceme poznávat.. ať už to stojí cokoliv.. ale co se v tomhle filmu snažili poznat.. co jiného říct než: „Proč??“ tohle už bohužel s potravním řetězcem nemělo nic společného.. ani okrajově.. tohle bylo právě to, co nás tak odlišuje :( dříve bych tyto lidi nazvala zvířaty, to bych ale zvířata urazila, monstra?? ať už tohle slovo vymyslel kdokoliv, určitě by je taky takto nenazval.. Tak jak je mám nazvat?? to nejde.. na ně se snad nadávka ještě nevymyslila.. ABSOLUTNĚ mě tento film odrovnal.. nevím co si mám myslet,.. nevím jestli to mám zkritizovat.. nevím jestli vychválit.. nevím nevím nevím.. jedině doporučit, aby jste si udělali vlastní obrázek

Tyranosaurus: Zhouba Aztéků (2007) odpad!

dejte si bacha na Hromoještěra.. a to myslím smrtelně vážně.. :) nebo Vás chytne, roztrhá na kousky a sežere jak malinu :) ale jinak je to gurmán, před tím než Vaše srdce sní, oblízne ho, aby zjistil, jestli má cenu se vracet :) i já jsem si srdce filmu oblízla a vím, že se vracet nebudu ;) efekty byli příšerný, herecké výkony slabé :( snažila jsem se najít alespoň maličkost, která by stála za hvězdu.. možná za snahu, možná za smích, který ve mě vyvolal.. ee.. Rexiku promiň, radši zůstaň vyhynulým :)

Výzva (2003) (TV film)

prostý příběh o dvojčatech, který se nemají rádi a díky reality show si k sobě znovu najdou cestičku..a každá se při této cestičce zamiluje :) nic jiného se nedá on sester Olsenových čekat.. ale mě to nevadí.. naprostá rodinná oddechovka, která si na nic nehraje :) i když tady se hrálo.. ve Výzvě o stipendium :) a musím podotknout, že konec se jim tedy povedl, příjemná vzpomínka na dětství :) P.S. Ashley, Mary-Kate tak už mi konečně řekněte jméno vašeho kadeřníka :)