Selfie from Hell (2015)

Za každý Duckface na fotkách si člověk zaslouží jít do pekla!! :D

Hausu (1977)

Další z řady haluz filmů,.. Pokud máte rádi absurditu, tak Hausu je film pro Vás a budete se smát jako já.. Fandila jsem Kung Fu dívce a pokud bych doma měla klavír jako tetička, tak by mi přestalo být líto, že jsem se nikdy nenaučila hrát :o)

Rande naslepo (2017)

Lidé, kteří přes všelijaké omezení jdou za svým snem, jsou pro mě velice inspirující,.. protože něčím podobném sama procházím, takže je moje motivace o to větší! Příběh Saliya je dechberoucí, a když ho natočili ještě tak uvolněnu až komickou atmosférou, je radost se na něj dívat. Nedokáži to ani pořádně komentovat, Rande naslepo se musí vidět! :o)

Solo: Star Wars Story (2018)

Star Wars není moje citová záležitost, ale ráda se k hvězdnému dobrodružství vracím. Proto jsem neměla žádný počáteční problém jako přítel, či milovníci ságy (nebo ság, se už v tom ztrácím :D), že nějaký mlaďoch nahradí Forda. Naopak musím pochválit, jak se tvůrcům podařilo najít herce, typově podobnému Fordovi. Líbilo se mi, jak se Alden snažil v gestech a výrazech napodobit původního Hana tak, aby to nevypadlo nuceně a komicky. Všechna čest (je pravda, že i kdyby se to stalo, tak je mi to stejně asi jedno :D) Ostatní postavy, příběh, akční scény (hlavně vlak), vše slušně šlapalo. Nemůžu si stěžovat, fajnový letní blockbuster :o) Jen mi vadilo odfláknutí původu jména Solo!

Robot Jox - Zápas robotů (1989)

Dětská nostalgie!! Asi první film s roboty, který jsem si zamilovala :o) V dnešní době už spíše komický, ale stále k němu cítím sympatie <3

47 metrů (2017)

Ani 47 % si to nezaslouží :o)

Cizinec ve vlaku (2018)

Nebýt té šílené vlakové nehody, tak je to klasický film s Liamem. Nenáročný děj, nenáročný výkon Liama, nenáročný film.

Soumrak mrtvých (2004)

Filmy o zombíkách (opět se opakuji) nemám moc v lásce, tak je nevyhledávám. Soumrak mrtvých jsem viděla před pár lety, ale ani jsem ho nedokoukala i přes to, že ráda dokoukávám filmy s potenciálem ohodnotit odpadem. Uběhlo pár let a byla jsem „donucena“ se na film podívat znovu a jsem za to ráda. Tentokrát jsem se i docela bavila. Bohužel mi hrozně vadil Peggův kamarád, takže jsem si to nemohla užít víc.. Ale i tak to stojí za vidění, hlavně kvůli scéně „Don't Stop Me Now“ :D btw. Pro jistotu začněte všichni trénovat doma před zrcadlem výrazy, chůzi a skřeky zombií. Nikdy nevíš, kdy se ti to bude hodit ;o)

Suvereno, Presento, MessenJah - Bratia, sestry (2015) (hudební videoklip)

"Naši bratia-sestry, aj keď sme zišli z cesty chcem, aby ste vedeli, že dnešný čas je časom návratu k prírode a kiežby to vnímali všetci..." Kéžby to opravdu tak vnímali všichni!!!

Mají i zvířata svá práva? (2016) (TV film)

Francouzský dokument zabývající se otázkami, jestli mají mít zvířata svá práva a jestli je správné, jak se k nim v dnešní době chováme!! Je to správné? Podívejte se a napište mi zprávu.. Můj názor by se Vám totiž nemusel líbit, tak se dnes zdržím komentování.