Labyrint lží (2008)

Výborné špionážní drama kterému ani snad ani co vytknout ba naopak mě opět velmi překvapil Leonardo DiCaprio,který zde zastínil samotného Russlla Crowea hmm myslím si že je opradvu film od filmu lepší.Ridleyho režijný rukopis je ve filmu dost cítit což nám umožnuje více ve filmu předvídat,ale i tak jsem byl chvílame dost napjatý a tento film hodnotím nadprůměr!

Lovecká sezóna 2 (2008)

Mě prostě tyhle animáky baví a myslím si že práve Lovecká sezona má co se humoru týká co nabídnout...nezklamalo mě to naopak pobavilo a o to mi šlo :-)

Vikingové II (2008)

Příjemné překvapení!Vzhledem k tomu že jsem očekával tuctové "B" a na film jsem se právě proto ani tolik netěšil tak jsem byl při sledování tohoto filmu opravdu příjemně překvapen!Nečekejte ovšem žádný převratný kousek ovšem své kouzlo má a myslím že má celkem co nabídnout on takový mix sci-fi a fantasy je velké sousto a když je podáván tak jako právě Outlander tak se celkem příjemně přijímá.Co se obasu filmu týká je to celkem prostý děj : Ztroskotaná vesmírná loď padne do doby kamené do dob vikingů a náš hrdina coby jediní kdo přežil se zde na planetě zemi musí utkat s tím co si z vesmíru tedy z cizí planetky přivezl sebou.Stává se tak zajetcem jedné v vikingské vesnici kde se pomalu stává jejich členem za účelem utkat se s druhým cizím obyvatelem planety země.Na závěr musím říci že největší překvapení byl Ron Perlman v bohužel několika minutové roli vikingského bojovníka..hmm slušelo mu to!James Caviezel nepředvání nic převratného ,ale role mu padne.Za zmínku stojí pěkná vizuální podoba filmu.Myslím si že si **** zaslouží

Hrdost a sláva (2008)

Další z filmů o zkorumpované policii nás ničím novým nepřekvapí.Celkem dobře předvídatený děj se spoustou kvalitní akce a pohled do zákulisí policejních vyšetřovacích metod v čele s dobrým hereckým výkonem všech co se ve filmu objeví.Průměrné hodnocení je přesně to co film nabízí.

R2-D2: Beneath the Dome (2001) (TV film)

R2-D2 je bezpochyb ten nejlepší robot v celé daleké galaxii!!

1984 (1984)

Výborná adaptace knihy G.Orwella.Prostředí a atmosféra filmu na mě působili téměř identicky jako v knize.Politické drama bylo napsáno v padesátých letech a myslím že je stále aktuální pro dnešní dobu a to je to co je až mrazivě k zamyšlení.Výborný film!

Che Guevara (2008)

Výborné politické drama o revoluti na Kubě natočené tak jak jsme ještě neměli možnost vidět maximálně tak v dokumentech i když film je dokumentárně z většího procenta natočen.Nesmím opomenout výborné herecké umění Benicio Del Tora který se opravdovému "Che" neskutečně podobá proto ani nepřichází v úvahu aby roli obsadil někdo jiný.Těším se na část revoluce č.2

RocknRolla (2008)

Konečně další film od mého oblébence Guy Ritchieho!!Film má super spád chvílema působí videoklipově super střichy sřídá akce akci střídají perfektní herecké výkony,dialogy bláznivá kamera no prostě paráda!Gangsterka,která ve filmovém světě má již teď své hrdé místo!!

112 (2006) (pořad)

za statečnost záchranářů jejich práce si opravdu vážím!