Star Wars: Epizoda I - Skrytá hrozba (1999)

Jediný film celé Star Wars ságy,který by si zasloužil přetočit...nemíním tím,že je špatný,ale proto,že je to první díl ságy a natočený po tolika letech jako nový vsadil Lucas na takové dětské pojetí filmu a tím mu celkem ubral na vážnosti...takový Darth Maul si opravdu zasloužil více prostoru a ubral bych prostoru Jar Jar Binkse i když nejsem tím co ho tak "nenávidí",ale to právě dělá z tohoto dílu ten nejpohádkovitější.85%

Star Wars: Epizoda VI - Návrat Jediů (1983)

Tuhle ságu a tím více po doplnění nové trilogie,která posouvá tu starou na 4-5-6 díl mám hrozně rád.Jak jsem již zmínil v jednom z komentářů považuji tento celek Star Wars za svou osobní Sci-Fi bibli.

Lola běží o život (1998)

Pro tento film mám velkou slabost!Vždycky když se mě někdo optá jaký vlastně tento film je odpovím jednoznačně : Tento film je 81min dlouhý videoklip!Tom Tykwer to prostě válcuje jak režijně tak hudebně!

Konkurs (1999)

Takashi Miike ano to je moje slabina mám jeho tvorbu opravdu rád!V případě Audition mě ovšem,ale to zpravidla v každém jeho filmu mile překvapil.Film tvářící se skoro 3/4 délky jako romantické drama se během jedné minutky dokáže zvrtnout v něco tak hustého co dokáže fakt jen Miike!