Eoneunnal kabjagi cheotbeonjjae iyagi - D-day (2006)

Sem trochu zklamaný,možná je to záplavou Asijských hororů,ale očekával jsem víc..a nestalo se.Celkem nudný film z prostědí holčičího internátu kde mají celkem hustou disciplínu a některé z děvčat to jaksi nezvládají.Trpí halucinacemi zřejmně katastrofou,která se zde stala v historii..ovšem o té se ani nějak moc nedozvíme a film končí. Za 3 body ovšem stojí to,že sem se do toho ponořil a vcítil se do uzavřené školy s pěkně naštvanýma učitelkama..škoda jen že tvůrci filmu do toho nedali víc hororové atmosféry pak by to jistě bylo zajímavější

Dokonalý trik (2006)

Dlouho jsem očekával Nolanovo nový počin a tak jsem v klidu useld vloži film do přístoje a netrpělivě čekal.Výborný film o soupeření dvou kouzelníků v perfekně temné atmosféře(jakou mistr Nolan zvláda parádně) ,výborně vybranými herci a kouzelnou kamerou.Nebudu prozrazovat z děje nic jen to že mystická kouzla a věčné naschváli a soupeření dvou rivalů ně nenechali oni na chvilku odejít od mé Tv.Hodnotím na výbornou

Jaro, léto, podzim, zima... a jaro (2003)

Jednoznačně výborné dílo!Kim Ki Duk tentokrát ukázal cože vlastně skrývá ve svojí duši a mysli.Výborný Budhistický snímek plný moudra,krásné krajiny a lidskosti V poslední fázi filmu Kim Ki Duk dokonce ztvárnil i jednu z rolí a to muže v konečné fázi filmu..a záhrál to parádně..gratuluji k tomuto filmu.Jen tak dál!

Zlověstné ticho (2007)

Pokud se někdo bojí oživlích loutek a nebo klaunů jako já ať si s potěšením pustí tento film.Tedy pokud se bojí rád Po úspěšném filmu SAw nám pan James Wan připravil velice atomosférický horor kde hlavní starch nahánějící postavou není maniak se sekerou ,ale je to pouho pouhá loutka a to podle mého tvoří víc stach vznikající atmosféru něž litry krve..Příběh je celkem předvídatelný až na nepředvídatelný konec,který mě přesvědčil udělit právě tohle hodnocení.Jsem zvědav co si na nás James Wan připraví příště.

MacGyver: Ztracený poklad Atlantidy (1994) (TV film)

Mám rád MacGyvera a proto jsem neváhal a začal shánět tento celovečerák a nezklamal mě .Je to klasický MacGyver jak ho známe z Tv seriálu..nic ho nepřekvapí vše vyřeší v rychlosti a pouhým červeným nožíkem a to se mi na tom líbí člověk na to musí umět koukat s nadsázkou a né vážně jinak by asi vyhodil Tv z okna :-) Jsem velice překvapený že tento celovečerák jde ve stopách Indianu Jonesovy :-) ano je to tak a to mě pobavilo a není tohle účel filmů?:-)

Gauneři (1992)

Klasika věčná klasika!Když jsem je viděl poprvé říkal jsem si co tohle sakra má být?Jenže pak se to zlomilo a pochopil jsem že je tu filmový zlom..dámy a pánové pan Tarantino přichází a sním revoluce v točení filmů! Perfekní gangsterský příběh s precizně propacovyným scénářem.Hlavní postavy nemají jméno a to jsem doposud nikde neviděli..Gangsteři kteří si říkají podle barve :-) to si musí zapamatovat každý..co dialog to skvost právě tohle tvoří z filmu poté Kult ...Bravo!

Visitor Q (2001)

Tak tento film je dle mého názoru nejhusčím co zatím pan Miike natočil.Je to hned od začátku zvrhlé,úchylné a husté přesně v Miikeho stylu.Ovšem má to hloubu!Přes všechny úchylárny a šílenosti v tomhle filmu jsem pochopil,že se jedná o rodinu a jejich štěstí..Ovšem štěstí podle T.Miikeho tento film bude asi navždy za hranicemi Japonska protože tohle by asi evropské Tv nikdy odvysílat nemohli..a to ho už ted dělá underground Japonského filmu

Čas (2006)

Výborné,poučné...otevřené..geniální...