Tropická bouře (2008)

Dobrá akční komedie tu opravdu dlouho nebyla a Tropická bouře mě fakt povaila jak super obsazením tak perfektnímy gagy hlavně na úkor jiných filmů.Také za zasmání stojí ony fiktivní trailery na začátku filmu..celkově jsem se dost pobavil i když přiznám se čekal jsem krapec něco z jiného soudku...

Česká soda (1993) (seriál)

Nejlepší co naše česká televize kdy vysílala....to dokazuje i to že sodu po 4 letech stáhli...hold český národ nemá rád když si z něho někdo utahuje :-)

Dech (2007)

Velice obdivuji filmové umění Kim Ki-Duka.Na tento film jsem se těšil stejně s nadčením jako na předchozí Kimovo filmy a musím podotknouti,že i když se jedná o celkem slabší film tak má svoje kouzlo a tímto přesně si mě získal!Hodnotím průměrně vzhledem k síle předchozích filmů.Věřím že nás Kim ještě v budoucnu dokáže překvapit!

Válka světů (2005)

Velice dobře zpracované,dramatické a napínavé škoda jen toho rychlého konce věnoval bych mu mnohem víc a film by tak měl lepší spád!Ale jinak nemám co vytknout

Daniel Landa - Vltava Tour 2003 (2003) (koncert) odpad!

K.Kryl se obrací v hrobě.....jeho cover songy bych raději nechal být tam kde jsou..originál je jen jeden navíc v podání Landy je to spíše výsměch

Paradise, Hawaiian Style (1966)

Mám velice rád filmy s Elvisem a Paradise je další z těch odpočinkových filmů kde sledujete jen písek,moře krásné děvčata prostě pohodička do které Vám zpívá a hraje Elvis no prostě ráj :-)

Po přečtení spalte (2008)

Coenovi chrlí jeden film za druhým a myslím,že kvalitka jim zůstvává!Nový film je opět skvěle obsazen...již několikrát zmiňovaný Brad Pitt je fakt super!Děj se parádně a zmateně zamotaný ale to se mi právě líbilo a film jsem ani na vteřinu nespustil z očí aby mi něco neuniklo.Velice chválím opětovný mix komedie a drama!To se bratrům Coenům fakt daří a já si přeji aby jim tohle zůstalo!

Star Wars: Klonové války (2008)

Star Wars v novém kabátě...po několika negativních recenzí jsem se tohoto filmu celkem obával ovšem pak jsem začal sledovat právě běžící seriál a odhodlal jsem se na tento celovečerní pilot zajít a nejsem vůbec zklamaný!Možná je to tím že film tolik nepřirovnávám k filmové podobě Star Wars,kterou mám VELICE rád!Film má super atmosféru!Takhle akční Star Wars jsem vlastně ještě neviděl a to je to co se mi na filmu líbilo asi nejvíc že neztrácí akci stále se něco děje a děje se to dobře!

Rap'n'News (2008) (seriál)

Za odvahu pane Hejmo!!!Respekt!