Smrtonosná past 4.0 (2007)

Hodnotím plně za super akční podívanou..Willis never die!!

Návrat do domu hrůzy (2007)

Průměrný Béčkový horor s docele GORE scénama ovšem herecký výkon katastrofa a o scénáři ani nemluvě...škoda,protože původní námět by mohl nabídnout lepší podívanou.Dva body dávám za ony GORE scény.

Plechová kavalerie (1979) (seriál)

Mě se to líbí jako parodie :-) to pracovní nadčení je fakt hustá motivace:-)))

Stopař (2007)

Kdyby nebylo té nesmrtelné Grace tak bych hodnotil o bod více ..celkem povedený remake,ale ta studená holčina to prostě zazdila....škoda

Prokletí domu slunečnic (2007)

Totílní vykrádačka toho co už tady všechno několikrát bylo.Chvilkama zkouknutelný,ale přeci jen si poté říkám,že vlastně vím co bude dá...a taky,že jo...škoda...

Smrtící spojení (2007)

Po delší době opět duchařina ,která mě opravdu bavila..temná atmosféra provází celý film a doplnuje se super lekačkama.Celkem překvapující a o něco slabší konec tento film ovšem nekazí celkově hodnoceno na 4.

Sunshine (2007)

Po hodně dlouhé době si dovolím napsat,že tu máme sci-fi s atmosférou připomínající Event horizont nebo Alien...moc se mi líbila atmosféra filmu proto hodnotím naplno.

Heubyeonmonyeo (2004)

Velmi poutavý příběh o tom jak když je člověk smutný pomůže mu taková maličkost jako je cigaretový kouř..na druhou stranu poučný tím,že kouřená není dobré jak pro děti tak pro dospěláky..výborně zahrané dětské role a opravdu hluboká myšlenka.

Pozemšťané (2005)

Dokument,který zaručeně změní každého nebo se v každém zaručeně podepíše.Jedná so o odhalení pravétváře o tom jak lidstvo zachází se zvířaty.Snímek se promítalna nedávnémfilmovém festivalu "Otevři oči" v Praze v kině Aero a natolik mě zaujal,že jsem si ho nenechal ujít.To co je v dokumentu ukázáno je pro opravdu silné nervy a hlavně žaludky.Snad každému sem kdo tohle viděl v hlavně svitlo že tohle není v pořádku a hlavně nikdo nechtěl věřit že toto může být realita.Ano bohužel je. Dokumentu propůjčil svůj hlas Joaquin Phoenix,který po tomto snímku u mě vysoupal na přední příčky!své si k tomuto řekl i Woody Harrelson ,Bryce Dallas Howard atd..O hudbu se postaral výborný Moby takže se těšte na smutné melodie k smutnému pokoukání Dokument získal řadu ocenění po celém světě a já jsem si jistý že právem! Jen je smutné,že vše co je k vidění v Earthlings je realita. Hodnotím na výbornou...bohužel,protože v tomto případě bych byl raději kdyby tento dokument nemusel vůbec vznikat.