Hněv Titánů (2012)

Dosť porovnateľné s prvým dielom. Možno trochu akčnejšie, ale aj viac klišovité. Efekty a grafika je zase výborná, Worthington opäť slabý, bez emócií či schopnosti adaptovať sa do role. Bohovia sú s porovnaním mytológie slabí, niekedy až smiešny. Dej je v podstate o riešení rodinných problémov, čo si myslím že je na takýto druh filmu nevhodné. Ale v konečnom dôsledku sa to vidieť dá.

Helena a její chlapci (1992) (seriál)

Asi prvý seriál, ktorý som začal pozerať na pokračovanie. Mal som asi 8 rokov a páčilo sa mi skoro všetko, preto som si asi neuvedomoval, aká strašná hlúposť to bola. Teraz by som určite nezniesol ani jeden diel, ale tak z nostalgie si 3 hviezdy zaslúži.

Z pekla štěstí 2 (2001) odpad!

Pánovi Troškovi by mali zakázať točiť pokračovania. Z veľmi slabej jednotky sa ani nedalo natočiť nič lepšie, preto nechápem tú snahu obsadiť film najslávnejšími československými celebritami. Úplné rozprávkové dno a pán režisér by mal zvažovať o zmene svojho filmového žánru.

Z pekla štěstí (1999)

Ďalšia Troškova rozprávka o ničom. Slabí herci, trápny dej a absolútne otrasný drak s pritepleným menom. Novodobé rozprávky pomaly, ale iste spejú do záhuby.

Z pekla štěstí (1999) (seriál) odpad!

Zdeněk Troška nevie, kedy by mal povedať dosť. Neúspešnú rozprávku rozdeliť na časti a spraviť tak seriál? To si myslí že sú ľudia až tak naivní? Hodnotím, aj keď som to nevidel, pretože filmová predloha mi plne postačila.

Maxihra (1997) (pořad)

Nikdy som nemal Playstation, takže Crash Bandicoot bola pre mňa vzácnosť. Veľakrát som sa pokúšal do Maxihry dovolať, no márne. Každý deň som poctivo sledoval skvelých moderátorov a fandil hráčom, nech si vyhrajú čo najlepšie ceny. Po odchode Bičana však relácia stratila svoje kúzlo.

5 proti 5 (2007) (pořad)

Andrej Bičan patrí medzi moderátorskú elitu na Slovensku. S takmer všetkého si dokáže spraviť srandu a na úspešnosti relácie má minimálne 80% zásluhu. Vysielaná je v prijateľnom čase a je zábavná. Sledujem skoro každý diel.

Souboj Titánů (2010)

Neporovnávam nových a starých titánov, pretože sa jedná o dva úplne odlišné filmy. Efekty boli vážne dobré, ale 3D prevedenie pri tomto filme bolo zbytočné. Niektoré scény ma dosť srali a dej mierne pokulhával, herecký výkon Worthingtona bol podpriemerný, tak ako v Avatarovi. Podľa predlohy a za také obrovské peniaze sa dal natočiť minimálne o triedu lepší film.

Hustej nářez (2009) (pořad) odpad!

V dobe, kde si môžeme na youtube pozrieť milión rôznych videí, navyše v HD kvalite, je tento seriál absolútne zbytočný.

Zkurvená noc (2003)

Prvý krát čo som postrehol, že český preklad filmu je výstižnejší než originál. Situácie a jednotlivé príbehy, ktoré nakoniec do seba zapadajú, sú jeden lepší než druhý. Možno sú ,,trochu" prehnané, ale k filmu sa to hodí. Ako režisérska prvotina Grega Marcksa určite viac než dobré.