Dinosaurové (1991) (seriál)

Další ze seriálů mého mládí, na který vzpomínám dodnes. Z dílu, kde se z Earla stane strom nebo co, jsem míval noční můry. Jo ty byly časy. Zlato, jsem doma.

Králíkova pomsta (2008)

Buck mi připoměl králika, kterému taťka říkal Velký šéf. Animace žádná sláva, ale ty fórky to táhnou pořád vpřed. Scéna se zbrojením ala Predator nemá chybu a potitulková třešnička na dortu mě donutila jít na 4. Ať žije Blender.

Wall Street (1987)

Michael Douglas. To on to táhne nahoru. Jinak celkem klasický příběh o tom, kterak se učeň dostal nahoru a vyzval mistra na souboj. Jen z prostředí burzovních spekulací. Charlie Sheen je rovněž skvělý. Chamtivost provázela celý vývoj lidstva vpřed...

Před úsvitem (1995)

2 cizinci, 1 rozhovor, 1 město. Před úsvitem není pro každého, ale když vás chytne tak vás nepustí. Nechci zabíhat do detailů, protože je lepší, když to sami vidíte. Když vidíte tu dokonalou chemii mezi hlavními hrdiny, když s nimi procházíte letní Vídní. Pak se pro vás možná stane příběh Celine a Jesse něčím víc. Něčím co si budete chtít pamatovat. P.S: No jo já vím, že jsem beznadějný romantik. ;-)

Posel (2009)

Neokoukané téma, hodně silné scény a kvalitní herecké obsazení.

New Yorku, miluji Tě! (2008)

Zajímavé. Některé kousky jsou výtečné, některé slabší, ale dohromady dávají zvláštní mozaiku příběhů lidí, které spojuje jedno město. Vybraní herci ze sebe dávají maximum i když nejvíc na mě zapůsobil Shia a Hayden Christiensen v docela netradičních polohách. A po těch toulkách městem se mi zdá, že New York opravdu stojí za to vidět.

Cesta do pekel (2009)

Krev, drsňáci, hlášky a krásná ženská. Po výborném začátku to sice trochu kolísá, ale vždycky se objeví nějáká ta blbinka, která člověka rozesměje. Opilá máma, ohořelý Doug Hutchison. Jane se navíc to rolí těchle drsňáků hodí jako málokdo. Opravdu zábavné béčko. - Myslíš, že to bude mou povahou? - Spíš to bude tvým ksichtem.