Uteč (2017)

Hodně mi film připomněl můj oblíbený Klíč. Ale jeho kvality a napětí bohužel ani zdaleka nedosahuje.

Lucie: Příběh jedný kapely (2016)

Jako velká fanynka této kapely jsem se hodně bála, jakou formou bude tento dokumentární film pojat. Naprosto předčil má očekávání. Vtipné, dojemné, vzpomínkové dílo pro fanoušky i nefanoušky všech věkových kategorií ukazuje všechna zásadní období, kterými si kapela prošla. Přestože příběh nejde chronologicky, lze se v něm snadno zorientovat. 100%

Už je tady zas (2015)

Spíše mrazivě děsivé než komické....

Ulice Cloverfield 10 (2016)

Svělé Monstrum nemá ani zamák společného s tímhle dramatem. Nazvala bych tento film spíše thriller/drama, nikoli horor. A tak jsem se na něj těšila. Napjatá jsem sice byla, ale pasáže nekonečných keců celý dojem zbořily. Výkon Johna Goodmana sice drží celý film na nohou, ale to bohužel nestačí. Slabé 3*

Sirotčinec (2007)

Už dlouho mne žádný film tak nedojal. Film bych nazvala více drama než horor, přesto o napětí není nouze. Mistrovsky zvládnutá zápletka a šokující závěr. I přes pomalejší rozjezd jsem nakonec spokojená a odcházím se silným zážitkem.

Fantastická čtyřka (2015)

Zajímavý začátek a rozjezd filmu, říkala jsem si, než jsem další hodinu čekala, až ten rozjezd skončí. Celý film je jako úvod do jiného filmu. Cca 15minut bitvy, kterou bych podle ukázek považovala za hlavní téma filmu, bylo spíš směšných, nudných, nezajímavých, zkrátka odfláknutých. Jako by tuto bitvu tvůrce do filmu vložil jen proto, aby bylo co dát zajímavého do traileru. Tohle opravdu ne.

Píseň moře (2014)

Vzhledem k hodnocení jsem od filmu očekávala hodně, ale přišlo jen velké zklamání. Abych se po 30ti minutách koukala na hodinky, to se mi už dlouho nestalo. Příběh příliš utahaný, ani zmiňované velké emoce jsem necítila. Vidět jednou a nikdy více.

Stalo se (2008)

I po stém zhlédnutí tohoto filmu mě mrazí a tečou mi slzy. Jeden z nejpůsobivějších a nejděsivějšich filmů, který vás prostě nenechá chladnými.

Čarovný les (2014)

První třetina filmu celkem ušla. Druhá třetina v celku nudná. Poslední třetina - utrpení největší. Nuda, nuda, nuda, ulítlý děj a zase nuda. Nekonečná scéna s obrem, kdy se doslova půl hodiny prakticky nic neděje. Všechny písně na jedno brdo - člověk mezi nimi nepoznal rozdíl. Odpad nedávám jen kvůli první třetině filmu.

Padesát odstínů šedi (2015)

Na základě hodnocení tady jsem od toho vůbec nic nečekala, ale o to víc se mi to líbilo :-) Oddychovka, člověk se i zasmál, proč ne :-) Příjemný průměr.