Únos domů (2002)

Je to ze začátku rodinný film ale po půl hodině člověk zjistí že film není zas až tak pro děti,a nakonec zjistí že film není určen ani pro dospělé.Co za to může?Podle mně realita.Tento film mě zajmul jenom kvůly blbýmu názvu(únos domů-unášejí se domy?trochuu debilní ne?).Myslel sem že Libor bude zneužit těmi vrahouny a nakonec se z toho vyklubal český psychothriller.:D

Cry_Wolf (2005)

Ne...Ale i někdy jo.Bez Komentáře...

Twilight sága: Nový měsíc (2009)

Tento film je super.Scénář je dobrý,zní že je dobře propracovaný.Režiséra jsem doposud něměl rád ale film je fakt cool.Ani se nedivím že kvůly Novému měsíci dělaly novináři z Brava nebo Popcornu takové drahoty.Je to druhý nejlepší film roku 2009=první je Stáhni mě do pekla.

Stmívání (2008)

Romantikou prošpikovaný fantasy film?Podivné.Film mi tak trochu připomínal film Krev jako čokoláda i když tam jde o úplně něco jiného.Ale hlavně je tam stejná zápletka jako v True Blood.Já těžko určím co bylo natočeno dřív a kdo propoaguje plagiátorství.

Box (2009)

Dokonalý nápad výtečná ale hold blbě natočený.

Ztraceni (2004) (seriál)

První díl seriálu byl pro mně trocha přehnaný.Například že by zrovna tolik lidí při havárii letadla je 3 ku 20.Tak ale seriál je moc zábavný a napínavý.

Vykoupení z věznice Shawshank (1994)

Filmy o vězení mne nelákají a nikdy lákat nebudou.Tneto snímek s herci jako např. Morgan Freeman je k nim nehodící se.Film mě nebaví a nenávidím ho.

Scooby-Doo (2002)

Hodně se bavím a jsem z toho filmu zábavně naladěný.Doporučuji.