Bastardi (2010)

Film na mě působil velmi televizně,ale byl skvěle důvěryhodný.Věřil jsem každé reakci ve filmu.Každé.Fandim tomuhle filmu a těšim se na dvojku.

Kajínek (2010)

Film který je napínavý a zajímavý avšem an jedno zhlédnutí

Teorie velkého třesku (2007) (seriál)

Rád bych dal 5* ale smějící se američany v zákulisí kterým se říká Sitcom fakt nesnášim

Mučedníci (2008)

Třemi slovy,všude stříká krev...

Pátek třináctého (2009)

A zase nějací američani vymyslely remake filmu který sice nebyl o nic lepší než tento...Že řekli něco jako Universal Pictures uvádí Pátek třináctého až po půl hodině,to by mi zase tak nevadilo.Vadí mi spíš to že když už vím že pár mých kamarádů bylo brutálně zavražděno,kdo by asi jen tak běžel do kůlny?Dbilové.Totot není normální.A další akt-První skupinka lidí byla vyvražděna do 20ti minut tak nevím proč to neprotáhli a nedokonali to tou jednou skupinkou až do konce?Zajímavý nápad ale poněkud zbytečný.Ale jinak film musim pochválit protože mě do cela bavil až na nesmyslné chvilky.Jinak celkem napínák.

Bazén (2001)

Za Lindu Rybovou v plavkách 2* a za německý nepředabovaný žvatlání mínus 1*,ale zase tak hrozný to nebylo takže 2* za tobogán.

Skleněný dům (2001)

Zábavné a brilantní.Někoho nebaví a někdo to miluje.Tak bych tovystihl já. 78%

Žába k zulíbání (2002)

Předvidatelně vtipné.Tak tuhle komedii bych si nenechal ujít ani kdyby nadržení nestáli za kamerou.Takchle slušněchoulostivá sranda se hledala dlouho.