Dracula 2000 (2000)

Proč jen 3*?Protože jsem se bál.Atmosféra byla moc zvláštní.Ta bizardita narušení samotného Draculy?Nevím.Ale z filmu mám divný pocit.Je to i celkem brutální záležitost ale hraje tam celkem dobrý herec Gerard Butler.No film bych si už asi nepustil kvůly tomu atmosfériskému strachu.

Zákon přitažlivosti (2004)

Jo jo.Co byste chtěli jiného k nedělnímu odpočinku než tento lehce úsměvný romantický film s pihatou Julianne Moore.Je to prostě film o takové té trapné souvislosti soudní a sexuální.Co dodat.Já se bavím.

Percy Jackson: Zloděj blesku (2010)

Docela slušný film.Logicky je to úplná kravina ale soundtrack Ke$ha a Lady GaGa...zábavné ;)

Skleněný dům 2 (2006)

Od filmu jsem nečekal ale vůbec nic.Film je ale hodně dobrý.Dal bych 5* ale nemůžu,scénář se moc nepovedl a celkově byl film přehnaný.Proč se ta holka stále vracela do domu když mohla utéct?Klasická thrillerový přehnáňka.Ale film je natolik absurdní a nervydrásající že jsem ho umístil do mé filmové elity.

King Kong (2005)

Pouze díky prodlužovanému začátku (jako u Trosečníka) dám 3*.Kdyby nebyl tak dlouhý a vcelku nepodstatný začátek tak dlouhý byl bych filmu dal 4*,protože mě baví.Hodně lidí tento film hodnotí jako nadprůměrný.Bohužel,podle vašeho hodnocení nejsou vámi nadprůměrně hodnocené filmy mojí parketou.

Trosečník (2000)

Zbytčně prodlužovaný začátek jinak by to byli 4 hvězdičky!

Dost (2002)

Já se bavil.Bavil jsem se do chvíle než se najednou Jennifer(asi sami) zkrátily vlasy.Kvůly té hrůze dávám 4*.Ale já se bavil až do krve.Po filmu jsem byl bocitově ale i adrenalinově někde jinde a chtěl jsem udělat nějakou bitku jako ve filmu. :D