• Thriller

Rock of Ages (2012)

Už mi tam chýbal len Troy Bolton s basketbalovou loptou ... Cruise si ale svojho Staceeho Jaxxa užíval.

Spatřil jsem světlo (2015)

Hankov život a jeho šesť rokov na country výslní síce neboli žiadne terno, ale uspávalo ma predovšetkým to mdlé spracovanie ... aj napriek zlepšeniu v druhej polovici, som to zvládla bez újmy len kvôli Tomovi. 2,5*

I Melt with You (2011)

Chlapci moji ... vaše problémy, "dobabrané" životy a vašich démonov ten chľast a drogy neprevalcujú, a to teda doktorko miešal bombastické koktejly, ale ešte viac umocnia. A do toho ten starý sľub, ktorý rozoberať nemienim. Muzika fantastická, spolu s ňou z toho išiel ten správny fíling ... žiadna sranda.

Den co den (2018)

Originálny námet, ale utopený v tom, že sa tu kladie hlavný dôraz na romantickú linku, no a mne by sa žiadalo väčšie zameranie sa na tú anomáliu - budiť sa každé ráno v inom tele. Romantický film pre mladých, ktorý neurazí, ale ani nenadchne.

Jsem vrah (2016)

Rýchlo, rýchlo ... len aby boli výsledky. A za akú cenu. Slušne natočené, výborné odohraté.

Empire State (2013)

Tak tento skutočný príbeh vôbec nestál za natočenie. Film síce neurazí, ale ani nenadchne, a asi aj nudí. Ak by som pri ňom nežehlila, tak by to bolo oveľa bolestivejšie. 2,5*

Dům bláznů (2002)

Smutný, ale zároveň komický. Drsný, ale miestami jemný. Šialený, ale vskutku pravdivý film o vojne a bláznoch. O vojne, ktorá robí z ľudí bláznov. A je ich plný dom. Slušná trojhviezda.

Tomb Raider (2018)

Lara Croft je majsterka sveta vo všetkom. Všetko šťastie sveta stojí pri nej. Všetci anjeli strážni nad ňou držia stráž. Ten zoskok padákom môže prežiť fakt len ona. Nuž, je to taký Indiana Jones v sukni .. pardón, sukňu nemala. Vďakabohu za to, že Alicia je dobrá herečka a Walton tiež potešil, takže dalo sa.

Ženská záležitost (1988)

Zvláštna žena táto Marie-Louise. Celý jej príbeh je vyrozprávaný bez zbytočných odbočiek, priamo k veci. Nezostáva veľa priestoru na zamyslenie, prípadne ľutovanie. Myslím, že Chabrol to tak chcel. Isabelle hrá skoro stále podobné typy žien, ale toto bola ďalšia rola, v ktorej som sa na ňu nevedela vynadívať.

Stánek s polibky (2018)

Šak teda ... jedna moja polovica hovorí, že tu máme ďalšiu tínejč blbinu, a tá druhá tvrdí, že je to milá a very freš blbina. 2,5*