Podraz (1973)

Úžasný film na večer. který rozhodně nepokazí zábavu s perfektním obsazením a příjeným dějem.

Gran Torino (2008)

Příjemných 5 hvězd za hezký film, u kterého sice není problém odhadnout, jaká bude následující minuta, ale člověka to potěší a i nějaké to moralizování se tam najde. Doporučuji, rozhodně u toho neztratíte čas.

Zázračná planeta - Série 1 (2006) (série)

Tak na tohle jsem se vždycky v 8 hodin těšil "na dvojce". Naprosto precizně natočený dokument,podle nějž se dá učit biologie. Skvělá kamera doplněná úžasným komentářem a skvělý český dabing. Pokud chtějí rodiče pustit svým ratolestem něco poučného vřele doporučuji.

Butch Cassidy a Sundance Kid (1969)

Nádherně až skoro epicky vykreslení sympatičtí desperáti, kterým prominete úplně všechno a nádherná hudba. To je Ten film.

Přelet nad kukaččím hnízdem (1975)

Legenda nejen pro Čechy a jeden z nejkrásnějších a nejznámějších filmů, vzniklých pod jeho taktovkou, to je Miloš Forman a Přelet nad kukaččím hnízdem. Krásný a laskavý příběh s úžasným hereckým obsazením si naprosto získal mé srdce a zasazení do TOP toho všeho co jsem viděl a v tom TOP ještě někam hodně vysoko ať je tenhle úžasný snímek vidět.

Forrest Gump (1994)

Jak už tu kdosi přede mnou napsal šestioskarový životní příběh nepříliš inteligentního kluka, který koupil akcie "jedné ovocnářské firmy" poté co vidělal miliony na krevetách je jako sladká jahodová zmrzlina, příjemný dezert po hlavním chodu, který vás krásně naladí a člověk potom jenom tak spokojeně sedí a vzpomíná. Lehký a úsměvný komentář vznášející se nad obrazy z jeho života, jež jsou nám podávány po kouskách a s nadhledem a do toho příjemná intermezza s lidmi na zastávce. Krásně se na to kouká a já se hodně smál hlavně při tom když Forrest běžel amerikou a šlápnul do "toho obrovskýho ... " a ten chlapík potom vidělal miliony na samolepkách (aneb SHIT HAPPENS pro neznalé), nebo u toho chlapíka se smajlíkem, ale on celý film je takových odkazů na nejen americkou historii plný.