Kouzelná romance (2007)

...no totok? Obrovské klišé, plné vyprázdněných krásných obrazů ničeho. Patrick Dempsey je zde šéfem truhlárny, ve které se zpracovávají dřevácké fošny typu Richarda Gerea a spol. Málem jsem umřel nudou.

Podporujte svého pistolníka! (1971)

Tohle je slabší odvar mého oblíbeného Support Your Local Sheriff. Pořád ještě zábava, ale bohužel už jen zábava. Ten neotřelý pel prvního kousku je tady již značně otřelý. Nicméně reprízu si rád dám kdykoli. 65%.

Proč bychom se netopili (2009) (seriál)

Neuvěřitelně zdlouhavé a neuvěřitelně sterilní zpracování vtipné a pro vodáky kultovní literární předlohy, kterou jsem si i já jako nevodák s chutí před lety přečetl. Vyhozené peníze, nicméně herci zřejmě strávili velmi pěkné prázdniny, při kterých si úplně odpočinuli od své práce, tedy od hraní, a režisér od režírování.

Andělé a démoni (2009)

Vcelku nechápu, jak je možné s takovým režisérem a s takovými herci natočit takhle nepřehlednou a strašlivě vážně se beroucí tuctovku pro pitomé diváky. Snad by tomuto slabému filmu prospěla trocha komediálního nadhledu, i když - nevím.

Bláznovo zlato (2008)

Kate Hudson to moc slušelo, to je ovšem na plánovaný "biják" opravdu málo. Matthew se snažil, docela jim dohromady ta role rozhádaného páru/expáru sedla, ovšem celkově šlo o nepříliš vydařený podprůměrný film hraničící s béčkem, kdyby v kategorii dobrodružně romantických kousků něco podobného existovalo.

Dnes neumírej (2002)

No holt se vždycky nezadaří. Snad by bylo lépe volit evropské režiséry, protože s touhle utahaninou ani velmi dobrý Pierce (a naprosto strašidelná Halle) nemohl nic podstatného podniknout.

Poklad na Sierra Madre (1948)

Huston a Bogart v nejzářivějším hávu, který si dokážete představit. A možná dokonce ani nedokážete, dokud neuvidíte.

Sbohem, baby (2007)

Bez komentáře. Bez chyby. Sledováno bez dechu.

Otázky Václava Moravce (2004) (pořad) odpad!

Až uvede televize komentovaný přehled prdů a ten se dostane do této databáze, tak končím. Ono totiž opravdu o nic jiného nejde ani v tomto případě. A Václav Hlodavec? No to tedy promiňte.

Pevné pouto (2009)

Tak nevím. Že by Jackson ztrácel šťávu? Až na jistou formu obraznosti, ovšem vykradenou z kusů od Neverending Story až po Jak přicházejí sny, to bylo naprosto sterilní a bez nápadu. Marky Mark tentokrát nepředvedl vůbec nic a Rachel se podle mého bude snažit na toto své angažmá co nejrychleji zapomenout.