Inside the Actors Studio (1994) (pořad)

Pre mňa je James Lipton troška ťažkopádnejší...možno je to šablónovitosťou rozhovorov...ale inak výborná talk show.

Deň a noc (2013) (seriál) odpad!

Tu už ani hodnotenie - odpad! nevystihuje podstatu tejto "akože reality show"

Svobodní se závazky (2011)

Jennifer Westfieldt je dosť svojská osôbka, priznávam, že niekedy Vás môžu tie jej umelé úsmevy vytáčať do nepríčetna, ale ako celok sú Friends with kids zábavnou komédiou, kde Vám najprirodzenejší a najvtipnejší prídu Maya Rudolph a Chris O´Dowd - typický párik, ktorý určite nájdete aj vo Vašom okolí. Myslím, že Jennifer vykreslila všetky postavy a vystihla viaceré pohľady na vzťahy, deti a domácnosť dosť dobre.

Holky na tahu (2012)

strašne slabučký film o ufňukanej, debilnej a neprajnej...toto trio ktoré sa nazýva kamarátkami vzájomnými aj kamarátkami nevesty nie je ani vtipné, ani milé, iba ich máte chuť prefackať po celý čas...

Slaměný vdovec (1955)

Svetoznáma scéna s rozlietanou sukňou, božská a to doslova božská Marilyn, tak nejak zvláštne vtipný Tom Ewell v komédii, ktorá Vám zaženie smutnú náladu.

The Punisher: Dirty Laundry (2012)

Vaaau...10 minút napätia, štýlovosti, dávky machroviny a nechýbajúcej pointy. Predať nejakú myšlienku v pár minútach, na to musíte byť borec :)

Bez kalhot (2012)

Ufff...Dámy, toto musíte vidieť! Channing Tatum to vie parádne rozpumpovať. Jasné, že aj ostatní stoja za hriech, ale Tatum tam hviezdi. Nebojte sa, že uvidíte iba ulízancov typu Chippendales a nadržané ženské...V pozadí tej vyzliekacej parády je aj príbeh o snoch a nádeji, ktorú máme každý z nás. Jediným mínusom je hlavná ženská predstaviteľka, myslím, že v skutočnosti by ju Channing ani nebral do úvahy...Ale možno to pán režisér spravil zámerne, aby sme na ňu až tak nežiarlili :)

Velký sen (2011)

S ľahkosťou a vtipom natočený príbeh o mladom učiteľovi, ktorý si šiel svojou cestou a nevzdával sa. Toto by mali púšťať učiteľom angličtiny na Slovensku a predpokladám, že aj v Čechách, aby sa konečne naučili, ako oživiť hodiny cudzieho jazyka. Človeku určite skôr zakotví v pamäti niečo, čo má späté so zábavou, ako drvenie 100 slovíčok za deň.

První den zbytku tvýho života (2008)

Táto francúzska sračka je ako jedna scéna z tohto filmu...Človek nevie, či to má prehltnúť alebo vypluť.