• Romantický

La La Land (2016)

ano mohlo y to byt trosku kratsie a spevacke a tanecne vykony maju daleko od old hollywood no zo soundtracku zijem uz tyzden takze +*

Doktor Strange (2016)

ked to uvidim raz v buducnosti nahodou v telke tak nebudem rozumiet tomuto hodnoteniu ale toto je naozaj film do imaxu ... nesetrite aj tak si to nebudete chciet pozriet druhy krat

Šílená bejvalka (2015) (seriál)

Dalsi super serial s GIRL v nazve co zapada do mojej posadnutosti serialmi v s girl v nazve. Kazdopadne velmi vtipne genialne muzikalove cisla. Je pravda ze by mu neuskodila kratsia minutaz a par explicit verzii muzikalovych vsuviek na yt dokazuju ze povodne showtime spracovanie (30min ak sa nemyllim) by bolo uplne dokonale. Na ochutnavku https://www.youtube.com/watch?v=O4hh1YhDfbA dalsie by uz oli zrejme spoilery, aj ked pri tomto druhu serialu si clovek vie velmi jednoducho domysiet dej, ktory je skor druhorady. Perfekta odychovka pre milovnikov sibnutych sladkych romantickych komedii s nekonecne chytlavymi muzikalovymi cislami.

Osudové pláže (1988)

úprimná výpoveď o ženskom priateľstve vrátane žiarlivosti a hádok, inak krásny film i keď 20 min vystrihnúť by mu neuškodilo

40 let panic (2005)

cdp co som pozerala extended cut ci co ? ako viem je apatow ma problem s prilis dlhymi filmy ale tomu to by trebalo aspon 40 min dat dole preeeeboha nie kazdy vtip co vymysli je zlato omg ..

Čtyřicítka na krku (2012)

ano je to sice definicia firstworldproblems a niekto kto ma existencne problemy bude na to pozerat ze po****ny ****** uvedomte sa ale nakoniec sa aj uvedomia :D spoiler ale je to cele prijemne pozerat celkom a co si budeme hovorit vacsina z nas aj riesi taketo veci takze vsetci sme debili

Batman v Superman: Úsvit spravedlnosti (2016)

co tak vymazat aspon 70% patetickych akoze epickych zaberov ala gods of egypt (nevidela som ale tak nejako si to predstavujem) a radsej podtiahnut zaujmavejsi dej ? mozno by som sa tak nenudila keby som si pri tom mohla zahrat na mobile nejaku hru ale tak v kine sa nepatri vsakano.... ani easter eggs co tam su podla mna tak nefunguju ... aspon to zachranuje super casting a hlavne wonderwoman ale vynimkou je pre mna amy adams, ktora ma s cavillom nulovu chemiu ..