Partička (2009) (pořad)

Konečně něco pořádnýho, Slováci pořád neuměli dělat humor až teď ........... Moc se mi to líbí :D:D:D

Mr. Bean (1990) (seriál)

Typická britský humor............je vtipný :D

Xena (1995) (seriál)

Mě to trochu připadá, že je mezi Xenou a Gabrielou víc než přátelství. V nějakých dílech se k sobě tulili, mají k sobě blízký vztah, koupají se spolu nahaté a zabíjení je vzrušuje. Podle mě to jsou L***y.

Přátelé (1994) (seriál)

Jeden z nejlepších seriálu Historie ...... je aspoň vtipný, zábavný, ale i smutný a napínavý :D

Moje rodina (2000) (seriál)

Typický britský humor :D ale celkem ujde

Harry Potter a Princ dvojí krve (2009)

Od první dílu až po teď e toho hodně změnilo. Zatím co 1. díl byl takový rodinný a dětský, tak teď je to spíš Fantasy až Krvák

Trestná lavice (2005)

Adam Sandler je můj nejoblíbenější herec a v tomto filmu to dokázal, jak udělá z bandy blbců ve vězení super tým, který porazí dozorce.

Zahulíme, uvidíme (2004)

Co bych dodal, prostě netypická americko-kanadská komedie, která může zaujmout jen huliče a nadržené chlapy ...... Nejlepší scénka byla asi, jak jeli na tom gepardovi si myslím :D

Resident Evil (2002)

V té době to asi byla nejlepší hororovka. Sice nechápu, proč T-virus z nich udělá Zombíky......, proč třebá z nich neudělá radši nějaké zmutované obludy s meči a ostrými drápy :d