Jerry Maguire (1996)

Tenhle film řadím do mé top 10 romantických komedií a baví mě i po čtvrtém shlédnutí (vždy v odstupu pár let). Cruise i Renée jsou zde skvělí, stejně jako Cuba G. Jr. Poutavý příběh o přátelství, loajalitě a samozřejmě - lásce mi vždy zvedne náladu.

Co děláme v temnotách (2014)

Ač dějově občas nevyrovnané, některé nápady a scény jsou prostě... legendární. Skvělý nápad, tomuhle formátu by ale možná víc slušel seriál.

Lawrence z Arábie (1962)

Velkolepě natočená nuda. Ovlivněno ovšem tím, že jsem viděl delší, restaurovanou verzi na DVD.

Jarmark marnosti (2004)

3.5 || Trochu zdlouhavé a se slabšími pasážemi, ale s fajn hereckým obsazením v čele s jednou z mých oblíbenkyň. Reese. Podruhé už to ale nedám, když budu mít náladu na tenhle žánr, existují totiž mnohem lepší kousky.

Coherence (2013)

Zajímavý nápad ztracený v nekonzistentním zmatku a divných improvizovaných dialozích.

Akt (1997) (divadelní záznam)

Tři a půl. Na Cimrmanovské poměry trochu slabší, ale místy stále skvělá zábava.

Last Night (2010)

Neskutečná nuda plná keců o ničem. Výborné obsazení, hrozný scénář. Naprosto vůbec mě to neoslovilo, ani nebavilo.

Saltová (2010)

Bezva akce, ale přemrštěný scénář.

Nalevo od výtahu (1988)

Prvních asi 20 minut milá, hezká a bláznivá komedie. Pak už se vaří jen z vody - např. ty "zápletky" se záměnou pistole a zapalovače, viděné již jinde a jejich neustálé omílání, působí velice trapně.