Pán prstenů: Prsteny moci - Stín minulosti (2022) (epizoda)

Na IMDB aktuálně stejné hodnocení jako tady, takže lidé jsou stejně debilní na celém světě. Totální pokrytectví, hrajeme si na tolerantní národ a potom hodnotíme kvalitní seriál odpadem jen proto, že tam elfa hraje černoch...

Národní třída (2019)

Vulgarismy mi ve filmech nevadí, ale rozhodně mi vadí nudné pičoviny bez myšlenky a bez děje.

Narok 6 metre (2018) odpad!

Nevídaná píčovina. Hromada nesmyslných nelogičností okořeněná tak umělým krokodýlem, že se jedná spíše o komedii než o thriller.

Roma (2018) odpad!

Čas od času se objeví "umělecký", ideálně černobílý film s oslavnými recenzemi, kdy každý musí povinně solit hodnocení, aby nevypadal hloupě a cítil se jako filmový expert. Roma je neskutečně nudná, nekonečně dlouhá píčovina bez jakéhokoliv děje a emocí. Pokud budu chtít příště takto trávit dvě hodiny, stačí se dívat z okna nebo do zdi, výsledný dojem bude stejný jako při sledování tohoto paskvilu, možná i lepší.

12 Feet Deep (2016) odpad!

Zatím největší pičovina, jakou jsem letos viděl.

Moonlight (2016) odpad!

Neskutečně nudná, nezáživná sračka. A je úplně jedno, jestli ten teplouš byl černý nebo bílý.

Kubo a kouzelný meč (2016) odpad!

Po kolikáté jsem se již nechal oklamat hodnocením na CSFD a IMDB? Nudná a nezáživná slátanina, snažící se ohromit vizuálním zpracováním. Ale nějak se přitom zapomnělo na příběh a zábavu. Prostě nevídaná sračka.

Buchty a klobásy (2016) odpad!

Nemám nic proti vulgarismům a nechutnostem, ale tohle je opravdu jenom nudná nekoukatelná píčovina.

Čarodějnice (2015)

Obrovské zklamání. S hororem to nemá nic společného. Jedna hvězda za holou prdel v úplném závěru.

Bytost (1982)

Před dvaceti lety jsem tento snímek považoval za vynikající horor a dost mě tehdy vystrašil. Včera jsem se na něj ze zvědavosti podíval znovu a už jej za vynikající horor nepovažuji. Dokonce ani za horor, spíše béčkový thriller s otřesnými hereckými výkony. O specíálních efektech je lepší se raději ani nezmiňovat. Jediné, co přečkalo zub času a stojí za shlédnutí, jsou dvě pěkné kozy, jedna holá prdel a jedna beranice.