Kami no šizuku (2009) (seriál)

Zajímavá dorama, která by měla něco říct znalcům vína. :-)) Mám ráda způsob jak se Shizuku pomalu mění s tím, jak se odhaluje jedno víno za druhým. :-)) Příjemná oddychovka.

Kruh (2002)

Chabý pokus překonat nepřekonatelný originál.

Ring (1998)

Originál je pouze jeden a o Ringu to platí dvojnásob. Měla jsem to štěstí, že jsem si mohla přečíst i knižní podobu, která mě nezklamala. :-))

Zmeškaný hovor (2003)

Přesně si pamatuji, že poprvé jsem ho viděla ve škole, když děcka měli maturity. Tak jsem si vzala svého miláčka do školy a koukala na to s nově koupeným filmem, za chvíli na to koukal zbytek třídy s tím, ať to dám od začátku. :D Jeden z těch filmů, co mám ráda. Všechno bylo akorát.

Gravitation (1999)

Milé otevření a ukončení Gravitation. Nikdy na tebe nezapomenu!!

Gravitation (2000) (seriál)

Moje úplně první shonen-ai anime. Nikdy nebudu litovat té noci na Animefestu, který jsem prokoukala na Gravitation. Jedním slova bomba!!

Bleach (2004) (seriál)

Musím se přiznat, že prvních asi 60. dílů bylo perfektních, dokud Ichigo zachraňoval Rukiu bylo všechno fajn, ale pak přišly ty nudný fillery a následný manga děj a Bleach šel do kytek. Jedině humor a jaksi zvědavost, co z toho Kubo ještě vymáčkne byla marná. Pro prvních 60. dílů jasných 5* pro zbytek 2* - 3*.

Já, padouch (2010)

Animáček, co mě pobavil svými jedinečnými hláškami typu: "It's so fluffy, I'm gonna die." :DD A maličcí Mimoni byly prostě cute. n__n

Krvavý diamant (2006)

Opravdu po dlouhé době film, který mě zaujal od prvních minut, až do úplného konce. Smutné na tomhle je to, že je to opravdu krutá realita.