Konečná (2013)

Film s Arnoldom ako má byť. Akcia, vtipné hlášky, hrátky na old Shatterhanda a k tomu super naháňačka.

Imaginaerum (2012)

Určite to nie je muzikál. Vynikajúci silný príbeh plný metafor. Film vás nechá na všetko prísť samých a v pozadí perfektne hrajú piesne od Nightwish. Čo viac by ste od filmu chceli?

Mládeži nepřístupno (2013)

Úplný brak. To čo bolo troška vtipné bolo už v traileri. Určite to nepozerajte.

Nespoutaný Django (2012)

Musím uznať, že nie každý film od QT je moja šálka čaju, ale Django je najlepší film čo som za posledné roky videl. Skvelé hlášky, hudba,... jedinou otázkou je Bude mať len Vašu pozornosť? Alebo aj záujem?

Let (2012)

Jeden z filmov ukazujúci, že jediný triezvy pilot je autopilot. Nie je to úžastný film na ktorý je treba sa tešiť. 138 minut je prehnane natiahnutých hlavne ked sa tam každú chvílu objaví niekto kto má chuť vás obracať na jeho vieru. Na koniec si dovolím otázku Veríte airolinkám s ktorými lietate, že práve váš let bude pilotovať Denzel s rozsírenými zreničkami ?

The Ledge (2011)

Vynikajúco spracovaná kontroverzná téma náboženstva. Musím uznať že hodnotenie veľmi závisí od aktuálneho rozpoloženia diváka asi som teraz moc veľká citlivka. Inak úctyhodné výkony hercov. Je to klasická dráma so štipkou thrilleru nečakajte od toho nič viac...

Gamer (2009)

Jediná vec ktorá bola na tomto filme vydarená bol sountrack. Inak efekty slabé, chaoticky postrihané a muzikálová vložka zrazila hodnotenie až tak nízko.

Pán prstenů (1978)

Hrozné prestrihy scén, úplne nudné, biedy soundtrack aj knižne dosť nepresné aj ked bolo vidno že sa týmto filmom inšpiroval aj Jackson. Úplná strata času.

Sherlock Holmes: Hra stínů (2011)

Pozvolný začiatok vynikajúco dopĺňa prepracovaný a dynamický záver. Do kvanta rozhovorov mohli zakomponovať viac vtipných poznámok. A v neposlednom rade majstra Zimmera je určite počuť.

Stíhači Red Tails (2012)

Napriek tomu že vačsina stopáže sa odohráva v oblakoch film je viac zameraný na zobrazenie života týchto pilotov na zemi. Film Vás nudiť nebude, ale niektoré efekty by sa mohli vydariť aj viac. Celkovo 7/10