Krycí jméno: Nehoda (2018)

Když přistoupíte na to, že ten film je blbina, u který od začátku víte, jak to celý dopadne a o čem to bude, tak je to vlastně docela pěkně natočený. Až na tu chybu, kdy jedou v novým double-deckeru, ale uvnitř sedí ve starým. :-/

Gravitace (2013)

Váhám mezi ** a ***. Musím říct, že příběhově je to divný, vizuálně povedený.

Velká oříšková loupež 2 (2017)

Je smutný, když se něco jmenuje Velká oříšková loupež, oříšky jsou ve filmu asi 5 minut a loupež se jaksi nekoná...

Icarus (2017)

Zajímavá je tak první čtvrthodinka. Pak se to zvrhne v něco mezi parodií na sebe sama a oslavným opusem na vědce, který fixloval.

Po strništi bos (2017)

Vizuálně povedené, ale tak nějak celkově o ničem.

LEGO® Ninjago® film (2017) odpad!

LEGO: Batman byl aspoň srandovní. Tohle zkouší být taky, ale všechen vtip se v podstatě vešel do traileru. Když k tomu přidáte špatně zvolený český dabing, nemá ten film už co nabídnout. :-/

Earth: Den na zázračné planetě (2017)

Robert Redford je možná dobrý herec, ale jako vypravěč dokumentu nestojí za moc. Ivan Trojan je nejspíš mnohem lepší, ale neměl jsem možnost ho slyšet. I tak zajímavě natočený dokument.

Voldemort: Origins of the Heir (2017)

Jak už se tu několikrát psalo - technicky je to na fanouškovský film zmáknuto skvěle. Horší je to po příběhové stránce, která hodně pokulhává.

Stopy spravedlnosti (2017)

Nebylo to špatný, jen mě fascinuje jak pořád ještě stačí těmhle filmům logika -> "Je to jenom blbej Číňan, pošlete na něj 5 chlapů." "5 chlapů nestačilo." "Tak pošlete 20 chlapů." "20 chlapů nestačilo." "Tak zavolejte aspoň 100 chlapů."