Cesta času (2016)

Chělo to lepší hudební podklad a vyhodit ty záběry jak ze špatnýho mobilu na lidi a bylo by to dokonalé.

Zabít Gunthera (2017) odpad!

Co to kur*a bylo?! Chtěl jsem tomu dát aspoň *, ale ať přemýšlím, jak přemýšlím, tak nevím za co. :-/ :(

Valerian a město tisíce planet (2017)

Luc Besson prostě tyhle vesmírný srajdy umí točit. Taková přijemná podívaná ala Avatar s nádechem Pátého elementu.

Kingsman: Zlatý kruh (2017)

Velký zklamání. Čekal jsem akci a zábavu ve stylu jedničky, ale je to něco úplně jinýho. Hloupý, nablblý, nechutný a stupidní. Pár vtipných momentů i dobrých akcí tam je, ale jedničce to nesahá ani po kotníky. :-/

Smrtihlav (2017)

Dějově totálně rozeskákané, kdo neví, co se tenkrát odehrálo, tak to nemůže vůbec pochopit a kdo ví, co se odehrálo, tak nechápe, proč to natočili takhle. :-/

Top Gear (1978) (pořad)

Jsou to magoři, ale dokážou zaujmout a pobavit.

Boj o miliardu životů (2016)

Chápu myšlenku toho filmu a je rozhodně úctyhodná, ale na druhou stranu trochu moc jednostranná. Skoro se vybízí srovnání s tím, že o tabáku se kdysi mluvilo taky takhle - jako o zázraku. Dalo se to natočit jinak, ale i takhle to nutí k zamyšlení.

Atomic Blonde: Bez lítosti (2017)

Tak nevím, ale něco mi u tohohle filmu asi uteklo. Něco podstatného. Z traileru jsem se na to hodně těšil, ale výsledek mě neskutečně zklamal. Divný scénář, divně zahrané, přehrávané. Chvíli ve stylu komixu, chvíli ve stlyu německého Komisaře Rexe. Divný soundtrack, samoúčelné kamerové orgie prostřídané scénami jako z Kobry 11.