Malá Velká Británie v USA (2008) (seriál)

Tenhleten hmm... řekněme spin-off má jediný mínus...Sakra málo dílů. ...Měsííííc!!

Rocky IV (1985)

Zlatá malina pro Slyeho? Ty akademici by se nad sebou měli zamyslet. Ta nejlepší démonizace Ruska v té nejklasičtější podobě 10/10

Sláva jen pro mrtvé (2003)

Paulyho Shora jsem viděl jen jednou a to na obalu filmu "Závada Blair Witch" (opravdu "Závada") a teď když jsem narazil na tento snímek (ani nevim proč jsem ho sháběl) zjišťuju, že mi Pauly připadá jako docela sympatickej ksicht a film sám o sobě taky není úplně špatný. Spoustu cameo roliček svym způsobem kultovních herců jako Tommy Chong, Corey Feldman nebo Jason Mewes. Camea Jima Carreho a Amy Weberové mi sice unikly, ale co. Zkrátka nedoceněnej film o (nejspíš) nedoceněnym komikovi(o tom se lze přesvědčit i na ČSFD a to tak, že si stačí všimnout, že Pauly Shore, který je hlavním hrdinou tohoto snímku je v hercích uveden zhruba uprostřed), kterej dává vzpamenout na starý americký sitcomy, který neznám ani já, avšak celkem zábava. 5/10

Rocky V (1990)

Ať si řiká kdo chce co chce,pořád je to Rocky a pořád se jedná o kvalitní pokračování. Možná nejhorší díl série, ale pořád dobrej film.

Dva nosáči tankují super (1984)

Fórů je tu jako šafránu, ale z nějakého důvodu jsou postavy nosáčů skvěle dynamickým duem, který z podprůměrné komedie dělají průměrnou road movie

Johanka z Arku (1999)

Film pro ty, kteří celé noci probrečeli nad strašným osudem mladé dívky s božím posláním... Když se objeví Mila máte pocit, jako by jste otevřeli lesbický jehovistce a v češtině ještě navíc s OTŘESNYM, ale opravdu OTŘESNYM dabingem mé oblíbené herečky (sarcasm alert) a když ji zhruba v polovině prostřelej plochou hruď šípem už otvíráte šáňo na oslavu (historická znalost neznalost), ale s hrůzou zjišťujete, že ta mizérie ještě zdaleka nekončí a tak zhruba po 1 hodině a 10 minutách přepínáte na rozhodně koukatelnější kousek "Jak se kalila ocel" následovaný reprízním maratonem seriálu "Okres na severu" a "Žena za pultem" a při pohledu na nesympatickou fousatou babu už víte, že tu hrůzu máte za sebou.

Nezvratný osud 5 (2011)

Klobouk dolů před námětem, ze kterýho se těží už víc jak deset let a pořád funguje. Startovní masakr je jako vždy vydatnej, postavy jako vždy nesympatický a smrti jako vždy nesmírně nápaditý a tak trochu komický (neřikejte, že jste si při každý smrti neodpustili mírný úšklebek :-)) a finální resumé za zvuku If you wanna blood tomu nasazuje korunu 8/10

Chuckyho kletba (2013)

Může mi někdo říct, proč tam ten Chucky vypadá jako ču**k?

Transformers 3 (2011)

Trapný hlášky, čimž nemám na mysli "trapný hlášky", ale "trapný" hlášky a 2 modrý radoby vtipný roboti už na nikoho dojem neudělaj. Navíc jsem v tý bezbřehý bitce popelnic uplně ztratil niť

Divoké ulice (1984)

Násilí, vulgarita, prvoplánová nahota a neodolatejnej osmdesátkovej kabát... Je tam všechno, ale nálepka horor tomuto tak trochu teenagerovskému thrilleru rozhodně nepatří to ovšem filmu neubírá, právě naopak. Ovšem co filmu ubírá je závěr, kdy se to Lindě Blér vymkne a celé finále se přesune do prodejny s barvama a málem se film promění v taškařici ve stylu Sám doma, ale přesto se jedná o jak už někdo řekl neprávem zapomenutý osmdesátkový kus, který potěší všechny brakové milovníky a fandy R&R filmů.