Hra o trůny (2011) (seriál)

Naseru těmito větami asi hezkých pár lidí,kteří tenhle "úžasný"seriál bezmožně milují a nedokáží bez něj žít a dokonce někteří si brali tři dny dovolenou,aby tenhle seriál mohli non-stop zhlédnout,protože od něj "prý"nejde odtrhnout oči a ani cokoli jinýho.Tak,a co na to teda říkám já,dementní,omezenej abstinent(už né panic) s poruchou erekce a škytavkou?Ještě musím dodat,že jsem zatím(myslím i definitivně)viděl jen 5 dílů první série.V těch pěti epizodách jsem nenašel absolutně žádnej děj,jen samý keci pak mrdánízase keci,a zase mrdání prozměnu zezadu.Jedna velká nafouklá bublina sice plná dobrých efektů na sekání hlav,řezání všeho možnýho,ale hlavně "výborný"porno středověký záběry!Já se ptám proč?Zkrátka to na mě nepůsobí o nic víc než telenovela se štědrym rozpočtem a rozmáchlou výpravou s dějovou linkou mrdáš, mrdám, mrdáme...Aby se třeba dvě epizody řešilo,jestli má být nebo nemá být nějakej rytířskej turnaj v onanii,kvůli penězům,že na to asi nebudou,tak na to opravdu nemám čas!Já jsem fakt hroznej debil,co?když už mě ani to porno nechytlo a ti strašně dobří pornoherci nezaujali.Hodně přeceňovanej seriál.A já tedy prosím o vysvětlení,proč tomu tak je,a ještě mi pořádně dejte zavyučenou,a nakopte do prdele,jakej jsem kokot,co nerozumí "kvalitě".A mé hodnocení tedy je 40%,jen kvůli tomu,aby mi nějakej fanoušek nevypálil ten můj hrad na Vrbici.Tak ahoj kamarádi.....

Padesát odstínů šedi (2015)

Pokud se chcete opravdu pobavit, pusťte si raděj třeba novoroční projev Gustava Husáka,(nebo si pusťte na hlavu z velké výšky tvárnicu) rozhodně lépe využijete čas, než sledováním neschopné a politování hodné krávy, co z bůhví jakých důvodů, ačkoliv teď mě napadá, že je-li zde přítomna miliardářka co by bičíkovat,chcát a srát na mě chtěla, jsem pro, prachy, ehm tedy pro lásku ochoten cokoli udělat.To je přeci smyslem dnešní reality ne?Fakt špatnej film,a to jsem od toho nic nečekal,ale to co se mi dostalo do hlavy bych nepřál ani mýmu zubařovi.Jamiemu Dornanovi se muselo stát něco moc škaredýho,že na to kývl.Hodně mě bavil v The Fall,tak jsem čekal aspoň nějakej výron,pardon výkon,ale s tím scénářem toho moc nejde dělat. Radši budu měsíc v klinické smrti, než tuto píčovinu vidět znovu. Když projedu seznam fanoušků této debility, tak mi to ukazuje náctileté vlhké holčiny , které mezi nohama dodnes měly maximálně robertka, co čorly starší ségře ze šuplíku,nebo okurku,co zas měla být pro změnu v neděli na oběd k řízku a bramborám, a proto vědí hovno o sexu,mrdání,lízání,šukání a věcech kolem toho všeho. Takže chápu, že jsou z toho úplně nadšené a ještě víc nadržené.A to, že je to od tvůrců „Vysemenění“ se nám divákům přímo do ksichtu a ještě čekají že jim to snad spolkneme?? Ani omylem, a autorce knihy (kterou jsem samozřejmě nečetl a nikdy číst nebudu)doporučuji, ať si tedy raděj pořádně zašuká a už nic nepíše kromě dopisu na rozloučenou, kdyby jí došlo, co stvořila za sračku a chtěla to se sebou skoncovat. A vzkaz pro všechny dívčiny, co mi řeknou jaký jsem kokot , co to nepochopil - Zašukejte si, pak změníte hodnocení drahé panny!!Dám tolik,kolik vydržím.........pod vodou.20 se-kund,čili %.

Pořád jsem to já (2014)

Julianne Moore je neskutečná a exlentní herečka.Oscar jí patří právem.Skvěle natočený drama s opravdu silnými momenty až mi lezl mráz po zádech.Hodně příjemně překvapila i "zaškatulkovaná"Bella Kristen Stewart.Ona fakt hrát umí.Dále asi netřeba víc psát.Každá nemoc je kurva kurevská,a je důležitý se sní nějak poprat.80%.

Šéfové na zabití 2 (2014)

Tři hňupi a Jamie Foxx opět se o něco snaží.Špatný.Moc keců,vtipní chtějí být za každou cenu,ať to stojí,co to stojí.Jennifer by se na to měla už vysrat a to do slova,teda aspoň tady,byla by aspoň trochu prdel.Ten,kdo psal scénář,tak si ho měl po sobě minimálně jednou přečíst,protože by zjistil,že je to celý z prdele,zapálit ho,a začít psát znovu.Bavil jsem se jen velmi zřídka(vyjádřeno číslem:2x)a to je na komedii asi málo,že.Možná taky škoda,že nepustili z kriminálu Kevina Spaceyho,bylo by to snad konečně zábavnější.40%.

Annabelle (2014) odpad!

Přímo uboze slabý.Žádnej nápad,žádný hororový vzrušení.To že vedle v pokoji vrže houpací křeslo,z toho se neposere ani má babička.Jen samá vykrádačka jiných hororů a jinak nasraný na chodbě.Proč si někdo do bytu koupí tak hnusnou pannenku nemá asi cenu rozebírat vůbec."Už víte,co to bude,až se to narodí??,ještě ne,my to vědět nechceme"A piča,pak kamera zajede do budoucího pokojíčku pro toho malýho mandoša a celej je do růžova,samá barbie,šatičky a jiný píčovinky pro holčičky.Tak kdo je tady potom kokot??Takových těžkých amerických ran tu bylo mnoho.Bál jsem se zkrátka tak,až mi z toho praskla plodová voda.Kámen...Jo abych nezapoměl ODPAD.

John Wick (2014)

Nééééé,to bylo myšleno vážně??Past vedle pasti.....Kdyby se to jmenovalo "Žhavé výstřely 3",tak jo,jenže to se jmenovalo"Strašnej borec Keanu Reeves,kterej nemusí vůbec nabíjet a jen pálí a pálí a pálí...."Nebudu to dále už pitvat,ale je to fakt stašná píčovinka o ničem,která si myslí že stačí zpomalit pár záběrů a zápálit pár krabic s novinama a "mega akčňák je na světě.Lituju Keana,že do toho šel!20%.

Cesta ven (2014) odpad!

Určitě všichni nejsou špatní,proto těch 0,1000%poctivých nehažme do jednoho pytle!!Kurva,co to mělo být????To je výsměch celýmu českýmu filmu a hlavně hercům,režisérům atd.,kteří rok makají a o něco se tady snaží,a pak si nějakej zamindrákovanej posranej kokot řekne,že dá půlku cen cikánům,aby náhodou nebyl nazýván někdo v ČT rasistou!!! To co se dělo na Českým Lvu byla ostuda pro celý Česko!!!!!Tohle jako je nejlepší film s nejlepší režií,nejlepší herečkou,nejlepším scénářem,nejlepší kamerou,nejlepším střihem a nejlepším zvukem????Nějakej zasranej zkurvenej cikánskej amatérsky zfušovanej dokument přece nemohl vyhrát.Do kina na to nikdo nechodil,tak to ČT nasadila v neděli večer týden před Lvi do televize,aby to aspoň někdo viděl.Do prdele,otevřme už konečne oči??a nejen ty filmový!!!Nesnáším tu černou verbež a pokud si tedy někdo bude myslet,že můj komentář a hodnocení tudíž není objektivní,tak ať si to myslí,a nastěhuje si ty zmrdy k němu do baráku!!!!Sik hajl!!!!!ODPAD!!

Let's Dance All In (2014) odpad!

Totální hrůza a děs velebnosti....Když jsem u předchozího dílu téhle bohužel nekonečné série hodně chválil nápaditou choreografii,tak jsem doufal,že další díl přinese opět něco novýho a originálního s nadupanou hudbou.No a tady to mám.....Nuda,nuda,trapárna a ještě nuda a ještě pitomí kreténští mongoloidní herci a scénář,kterej napsal nějakej bezdomovec za litr krabicové frankovky.Obrovsky odfláklej scénaristickej amaterismus plnej amerických hoven asi z těch zkažených hambáčů,co tam ti idioti žerou!Takový ty sračky typu:"já končím,já už dál netancuju"leda že by jste mě přemluvili a vykouřili mi prdel,tak možná to finále ještě odtancuju,nebo:"víš,já už tě nemiluju,musím odjet za nemocným křečkem"a pak se ta píča objeví akorát,když se má začít tancovat,a začne pršet a všichni jsou stráášně rádi,jak je to skvělý,že se vrátila,a že neumí choreografii,kterou zbytek skupiny měsíc pilovali a zkoušeli??To neva,vždyť jsme přece v americkým snu....Co si jako mysleli ti čuráci,co ten "film"dělali??že stačí se zavrtět,jak prase,když skouzne na hovně,nebo co jako??A divák jim to snad sežere?Jinak dál k tomu nic nemám.ODPAD!!!

Odpad (2014)

Žádná bůhvíjaká bomba, ale film na nedělní podvečer to je.Když přimhouřím oči nad přehnaně kýčovou a jednoduchou zápletkou, tak se na to kouká až překvapivě dobře.Je fajn vědět, že v Brazílii se dělá i něco jinýho než kope do balónu nebo paří a šuká na karnevalu. Ona se tam omladina taky rochní na skládkách.Budiž tedy světlo a mír všem homosexuálům.60%.

S láskou, Rosie (2014)

Málo komu a málo čemu v romantických komediích fandím.Naposledy jsem snad držel všechny palce" Aurelii Bonítě" v Lásce Nebeské,a to už je nějakej pátek,nebo čtvrtek,teď přesně nevím.Stalo se mi to až teď "S láskou, Rosie".Kurva,já ji držel palce té holce s hustým, velkým, černým,........obočím!!Romantických komedií je plná prdel,takže přijít s něčím novým,nebo aspoň s něčím trochu originálním je vlastně skoro nemožný.Zaplať pánbůh,nebo někdo,že tahle mírně střeštěná romantická komedie se povedla!Nebudu tvrdit,že ta slaďárna je mega origoš a nová a bez klišé.Ale je to příjemně britsky udělaný,tak jak to amíci prostě nikdy umět nebudou.Nenudil jsem se,nekroutil očima,tak jak to většinou u těhle filmů dělám.Výběr hudby se též povedl,což je podstatná část základu úspěchu pro slušnou romantiku.Rosie zkrátka musela skončit,tak jak skončila,jinak bych si asi něco udělal.70%.