Občanský průkaz (2010)

Další sonda do hlubin sosialistické duše,tentokrát pod taktovkou Ondřeje Trojana nedopadla úplně nejlépe.Na druhé straně je to velmi těžké přeskočit laťku,kterou nasadily Pelíšky nebo U mě dobrý.Scénář byl zbytečně dlouhý,nastavovaný bez větší zápletky či překvapení.Trojan se měl držet komedie,tam bych až takový problém neviděl,ale dramatické pasáže byly moc drastické a nefungovaly s takovou lehkostí a nadhledem,jako třeba u zmiňovaných Pelíšků.Nějakou novou,dobře zapamatovatelnou "hlášku" bych také uvítal.Výprava,kostýmy a hudba film dovedly alespoň do mírného nadprůměru.55%.

Abraham Lincoln: Lovec upírů (2012)

Na tenhle film jsem se popravdě vůbec netěšil,a ani jsem nevěřil tomu,že jsem ho vůbec strčil do dvd přehrávače.Už ten hroznej béčkovej název,že!?No a pozor!!Kupodivu se z toho vyklubal velmi zručně natočenej akční film.Akční scény jak z partesu,ani chvíli jsem se nenudil.Plynulý děj a supr závěr mi utvrdili v tom,že i bez velkých akčních hvězd se dá udělat výbornej akční film.Skvělé do poslední kapky krve.80%

Láska je láska (2012)

Hořký komediální drama je silná disciplína českýho filmu.Láska je láska byť toho důkazem.Jasně,spousta věcí byly předem daný jednoduchostí scénáře,ale proč to na druhou stranu dělat ještě těžší,než to je.Technická stránka filmu ok.!Život si s náma někdy kurva zahrává.Zlatej pevnej českej střed.60%

S ledovým klidem (2012)

Bruce Willis se rozhodl,že bude teď hrát v každé nabídnuté roli,a že tam bude vidět třeba jen 15 minut?A vždyť je to jedno.Nepřehledný,trapný rádoby akční scény a scénář,co napsal číšník v nonstop baru po zavíračce.(scénarista byl opravdu dříve pingl)Co víc si ještě přát ke štěstí.Sigourney Ripleyová Vetřelcová má bouchačku s tlumičem a za 5 sekund už má holka úúúúplně jinou zbraň.A takhle bych mohl pokračovat do nekonečna.A o čím že to celý bylo???30%

Kazatel Kalašnikov (2011)

Butler už neví,co roupama dělat,tak se dal na prozměnu na víru.Z bývalýho kriminálníka a feťáka se jako mávnutím Potterova proutku stal sluha "nejvyššího".A divák trpí,a ptá se proč to všechno?A zase se to prý doopravdy stalo...fakt?Další Butlerova past,nic víc,nic míň.40%