Mama (2013)

No teda vážení čekal jsem asi něco jiného. A že udělají mámu jako vietnamskou ženskou z Černobylu :D? To bych asi ještě všechno přežil, i ten jezdící smeták nebyl tak hroznej, ale proboha to finále to úplně domrvilo! Možná někdy časem znova. Teď dlouho ne :D

Star Trek: Do temnoty (2013)

Absultní extáze nového Star Treku (počítám do toho i předešlý díl)! Abrams si hravě poradí se vším! Úžasný prostor pro okolí vesmíru, Z warpu by mi běhala husí kůže a Enterprise je k nezaplacení! V kině jsem si to užil a hltal jeden záběr za druhým a v půl jedenácté večer jsem byl smutný, že to tak rychle uteklo! Perte třetí díl :-)

Konečná (2013)

Arnold se vrátil, jak to řekl v Expendables 2! I'm back! Asi jsem čekal více... A hlavní záporák byl teda dost trapný, když většinu filmu projezdil jenom v autě! Nene takhle by to nefungovalo!!!

Girls Gone Dead (2012)

Jednou za čas je asi potřeba koknout se na nějakou kravinu! A u ní většinou bývá, že na každém záběru musí být vidět důležité ženské partie! Byla to ale fakt hovadina se slabou hodně slabou 1*! Jednoduše je to prostě film o hovně ! :D

Smrtonosná past: Opět v akci (2013)

Buď měl být jiný režisér, nebo měl být McLane pouze na dovolené bez nějakých stříleček! Soundtrack mě uspával a akce byla místy až fakt trapná a nebylo jí tolik kolik jsem očekával! Pardon TOHLE BYL OMYL!!!

Battlestar Galactica (2004) (seriál)

Dokoukány všechny série a nemůžu hodnotit jinak. Pravda, že se zákonitě v každém díle nestřílí a tak, ale děj seriálu je parádně ukončen a 4 série Battlestar bohatě stačili :-)... Jsem spokojen

Rychle a zběsile 6 (2013)

Já musím dát těch 5, je to slabší než Rychlá 5, ale akcí je to tady nahuštěné, to se dalo pochopitelně i čekat. Vypnul jsem mozek už na začátku a opravdu se na to koukalo nakonec hezky. Myslím a doufám, že 7 taky nezklame a měla by být snad na stejné vlně jako 5 a 6 a doufám, že to asi už bude i poslední díl, protože nic se opravdu nemá přehánět! Vtípky jsou tu taky dobré, prostě jsem si premiéru užil a šmitec... Zase si to získalo pro mě veliké plus, že tam neni žádná dementní písnička stylu Danza Kuduro :-)

Ben Hur (1959)

Ufff. Asi jsem na to ještě moc mladý...

Iron Man 3 (2013)

Oproti 2 pro mě výrazné zlepšení! Humoru, akce a všech vychytávek tam bylo až až, takže já se v kině rozhodně nenudil a film si užil na 100%. Jen tak dál Tony

Zoufalé manželky (2004) (seriál)

Nemůžu jinak. Ať si klidně někdo o mě říká, že jsem divnej, když koukám na Zoufalé manželky. Je pravda, že hodně věcí co tu bylo je zcela nemožných, ale Američani mají takový smysl pro humor, že tam je prostě vše možné a divákovi se to líbí. Ano líbí! Nicméně jsem i rád, že skončila i tato éra Zoufalek a já si je náramně užil. Děkuju :-)