Pračlověk (2018)

Parka a Aardmany mám hodně rád, takže na další animák jsem se těšil. Téma mě ale nenadchlo a postavy nijak nezaujali i přes slušné hlasové obsazení. Chyběl mi tam i nějaký ten humor a kvůli slabšímu příběhu, film prostě nedokázal pořádně zabavit. Velká škoda.

Boj s obry (2017)

Při sledování filmu jsem si vzpomněl na perfektní A Monster Calls a kvůli tomu jsem začal ty filmy srovnávat. Bohužel I Kill Giants postrádá silnější příběh a postavy, celkově takové utahané. Zoe nemusim, takže to filmu taky nepřidalo. Koukat se na to dalo a chvílema to i zaujalo, ale prostě proti A Monster Calls to neobstojí. 60%

Cargo (2017)

Kraťas mě zaujal a tak jsem se těšil na celovečerák, o to víc, když tam hraje Freeman. Bohužel protažení na velkou stopáž nezvládli a film je utahaný a nemá pořádně co nabídnout. Zápletka s černouškem mi přišla zbytečná. Po filmu jsem si vzpomněl na The Road s Viggem a to je prostě jiná liga. Škoda nevyužitého potenciálu. 60%

Cesta za králem trollů (2017)

Docela mě překvapilo, že se k nám dostala pohádka z Norska. Kupodivu to je pohádka pěkná a vzhledem k tomu, co poslední dobou vychází u nás za pohádky, tak film potěšil. Ze začátku mě docela štval Espen, ale časem jsem si na něj zvykl. Příběh je fajn a pohádka pěkně utiká. Triky jsou taky docela povedené. Celkově velmi milé překvapení a povedený odpočinkový film. 65%

Tlumočník (2018)

Hlavní duo je fajn a chemie mezi nimi je dobrá. Film i přes smutné téma baví a dokaže někde pobavit a jinde zase dojmout. Bohužel filmu ubližuje pomalejší tempo a klidně by film mohl být o pár desítek minut kratší. Závěr byl silný. 65%

Game Over, Man! (2018)

Komedie/parodie na Smrtonosnou past. Akce a vtip slabý. Herecky nevýrazné. Pár momentů se tam ale najde. Potěšily aspoň herečky z You're the Worst a The Last Ship a Mac Brandt. 45%

matka! (2017)

Aronofsky si mě získal Fontánou a Černou labutí, později jsem dohnal i perfektního Wrestlera, následoval hodně slabý Noe a tak jsem byl zvědav na Mother!. Obsazení je pěkné, Jennifer je výborná, v první polovině filmu exceluje i Harris a Pfeifferová. Někde v půlce se to pak láme a je chvilku klid a film se lehce vleče a pak nastoupí zběsilé finále. Celkově je film pěkné psycho a zanechá silné emoce. Na Labuť to nemá, ale i tak povedený film. 70%

Debbie a její parťačky (2018)

Obsazení super, Anne sexy. Bohužel postavy nijak extra nevyužity, jako komedie to vůbec nefunguje. Celé mi to přišlo dost zdlouhavé a mohlo to končit klidně o 30 minut dřív. Na Dannyho parťáky to nemá. 50%

Dámský klub (2018)

Ze začátku docela zábavná komedie, někde v půlce se to zlomilo a nějak mě to přestalo bavit. Obsazení je pěkné. Celkově to má příjemný feeling, což mě překvapilo, moc jsem od filmu nečekal. Hodně mi to připomínalo Sex ve městě, jen trochu slabší. Škoda velké předvídatelnosti a slabšího závěru. Všiml jsem si, že i sama spisovatelka 50 odstínů se tam vetřela do mini roličky. 50%