Living the Dream (2017) (seriál)

Pembertonovic rodinu už nebaví deštivé počasí v Anglii a rozhodnou se přestěhovat na Floridu. Bohužel americký sen je spíše noční můra. Vlezlí sousedé, americké paničky, děti ve škole a samotná škola, svérázní obyvatelé parku pro karavany, který rodina koupila a všudypřítomní aligátoři a hadi. Rodina to nemá lehké, ale bez boje se nevzdají a se všema nepříjemnostmi se popasují. Natož, že jde o komedii, tak mi tam nepřišlo nic zábavné. Koukat se na to dá hlavně díky kouzelné Rosie Day. 50%

Bounty Hunters (2017) (seriál)

Jack Whitehall patří mezi mé oblíbence na poli britské komedie a po slušném Bad Education jsem byl zvědav na další jeho projekt. Jack zde hraje Barnabyho, který se musí postarat o rodinný obchod, když jeho otec skončil v nemocnici. Bohužel se přitom zaplete do obchodu s kradeným pokladem. A začíná řetězec událostí, které z jeho poklidného života udělají boj o život. Ač by to měla být akční komedie, tak ani jednoho se tam moc nedostává. Postavy nezajímavé a celkově příběh docela nuda. Škoda. Aspoň potěšil Bradley „Artuš“ James, který zde hraje padoušská dvojčata. Prodloužení pro druhou sérii docela překvapivé.

The Young Offenders (2018) (seriál)

Conor a Jock jsou jak bratři, tráví spolu hodně času a jsou si lehce podobní. Mladí gangsteři , kteří komplikují život rodičům i učitelům, stejně jako policii. Film neznám, ale seriál je podobný třeba The Inbetweeners nebo Raised by Wolves, nebo spíš něco mezi tím. Kluci trochu natvrdlí, vtip občas ujde. Celkově není špatné, ale již zmiňované kousky jsou lepší. Ještě bych mohl zmínit Drifters, taky podobný seriál, ale s dívčím osazenstvem a taky lepší.

Déšť (2018) (seriál)

Německo a jejich Dark byla pecka, tak jsem byl zvědav jak si povede Dánsko a jejich Rain. Na papíře to vypadalo slušně, bohužel seriálově tomu něco chybí. Je to trochu moc roztahané, chování některých postav podivné a chybí mi tomu trochu nějaký ty emoce. Atmosféra tam je, něco málo napětí i akce taky. Postavy jako takové ušly. Závěr mě moc nezaujal. Celé to je takové průměrné, škoda, že trošku nešli dál. 60%

Alex, Inc. (2018) (seriál)

Zach Braff a další komedie, bohužel kvalita Scrubs se neopakuje. Nijak vyloženě mě to nebavilo, na komedii málo zábavné. Bavila Deirdra a ušla i Rooni v roli matky, ale zbytek bohužel o ničem. 50%

Siréna (2018) (seriál)

Námět vypadal slušně, bohužel seriál si vzala na starost Freeform, která spíše cílí na mladší publikum, takže akce a brutalita minimální, nahota taktéž - pouze nahá záda mořských panen a jedny břišáky mořského víláka. Atmosféra nic moc, celkově se tam spíše kecá a nějaká akce je tak na vedlejší koleji. Z postav mě taky nikdo vyloženě nezaujal a nějaké postavy spíše vadily. Příběhově hodně prázdné a prakticky bez napětí, pár linií vypadá slušně, ale všechny vesměs brzo zaříznuty. S další sérií pokračovat rozhodně nebudu. 40%

Ladíme 3 (2017)

První díl mě hodně bavil a druhý taky nebyl špatný. Třetí mě už bohužel moc nebavil, příběhově nic moc - vtip skoro žádný, akční sekvence zbytečná. Hudba je ale pořád hodně slušná a to jediný, co mě u toho drželo. Slabé 3*.