Výměna rolí (2017)

Animace jednoduchá, ale docela pěkná. Příběh žádný, jen se díváme jak se uživatel mění v používanou věc a používaná věc v uživatele, v závěru je pak užívaná věc uživatelem (televize sleduje člověka...).

For the People (2018) (seriál)

Další drama z produkce Shondalandu a opět je to velmi znát a opět mě to nijak nebaví. Herci nijak výrazný, ale potěší aspoň neokoukané nové tváře. Z postav mě žádná nijak nezaujala. Případy a děj epizod takový průměr. Celé je to takové utahané a nevýrazné. 50%

Harrow (2018) (seriál)

Ioan Gruffudd si zopakoval roli patologa, ve Forever šlo spíše o zábavnou detektivku s mysteriózní/fantasy zápletkou na pozadí. Tady máme spíše temnější detektivku s drama zápletkou na pozadí. Forever se odehrávalo převážně v USA a ve městě, Harrow je v Austrálii a podíváme se často i do divočiny. Austrálie je trochu osvěžení oproti klasickým USA kriminálkám. Ioan Gruffudd je opět výborný, případy jsou zajímavé a celkově i drama na pozadí táhne. Sice nejde o nic extra, ale těch 10 dílů je fajn. Prodloužení na druhou sérii potěšilo. 70%

Station 19 (2018) (seriál)

Jde o další spin-off seriálu Grey's Anatomy. Tentokrát v pojetí hasičů. Seriál je strašná telenovela a řeší se pořád vztahy. Samotné výjezdy jsou spíše okrajově. Akce to moc nepobralo a to málo je spíše k smíchu. Scéna s modrým ohněm byla docela fajn, ale hned v další epizodě to zabili scénou na střeše, která vypadala tak děsně uměle a studiově, že sem nechápal, že to mohli vypustit. Logika některých postav je taky dost mimo. Skočit do jezírka chemikálií bez dýchacího přístroje a nějakou dobu tam plavat, přitom o tom ani neříct kolegům, to je rozhodně velice inteligentní. Pokud si chcete užít hasiče tak doporučím klasiku Chicago Fire a nebo novinku 9-1-1, případně nějaký starší kousek v podobě Rescue me a The Smoke.

Zbrojnice (2017) (seriál)

Na S.W.A.T. jsem se docela těšil, akčních seriálů moc není a obsazení vypadalo slušně. Příběhově takovéto klišé, co je ve většině policejních seriálů. Akce docela ujde, i když občas trochu přehnané. Koukat se na to dá, ale mě osobně to nějak nechytlo. Kanadský Flashpoint mě bavil daleko víc. 50%

Doktoři (2018) (seriál)

Většina doktorských seriálů je jak přes kopírák a málokdy nabídnou něco nového nebo něco navíc. Tady máme lehkou obměnu, seriál oproti konkurenci trochu přitvrdil a na pozadí jednotlivých epizod se odehrává větší příběh. Herecky je to fajn, spousta známých tváří a potěší i ty nové. Hlavní postava Conrad mě moc nezaujala a byl mi spíš nepříjemný a na můj vkus až moc velký „hrdina“, přitom jak se chová. Samotné případy docela ujdou. Sem tam nějaké to drama. Natočené to je slušně. Ale natož, že je série tak krátká mě to nedokázalo zabavit po celou dobu a některé díly jsem se nudil. 60%

Champions (2018) (seriál)

Bratři Vince a Michael se starají o posilovnu (hlavně Vince) a o známosti na jednu noc. To se změní, když se za Vincem staví bejvalá přítelkyně ze školy a přivede mu dospívajícího syna. Příběh jsme tu už měli několikrát, hlavní postavy nic extra a to hlavní vtip, této komedii docela chybí. Máme tu tak další podprůměrnou klasickou USA tuctovou komedii. 30%

A.P. Bio (2018) (seriál)

Jack vystudoval Harvard, ale skončil jako pouhý učitel biologie na podřadné škole a to si samozřejmě nenechá líbit. Jeho žáci jsou velmi nadaní a tak je využívá ve svůj prospěch a hlavně, aby se pomstil svému úhlavnímu nepříteli. Seriál je podobný seriálu Bad Teacher, akorát tu místo učitelky máme učitele. Herecky žádná sláva, na komedii málo vtipů a celé mi to přijde takové prázdné. Pár dětí ujde, ale to je tak vše. Prodloužení v druhou sérii hodně překvapilo. 40%

Kiss Me First (2018) (seriál)

RPO se točilo hlavně kolem hraní her a užívání si ve virtuální realitě a samotné postavy a vztahy byly dost prázdné. Kiss Me First se zaměřuje hlavně na postavy a vztahy mezi nimi a virtuální realitu používá na prohlubování těch vztahů a jejich vzájemnou interakci. Animace ve hře je fajn, příběhově mě to zaujalo. Tallulah Haddon je výborná. Líbilo se mi, že jde o seriál pro starší diváky a tvůrci se nebojí přitvrdit. Děj je napínavý a epizody slušně utíkají. Finále je pak úžasné. 70%