Captain Marvel (2019)

Zbytečně dlouhé, zbytečně nudné. Akce o ničem a zbytečný Law. Tohle mě moc nepotěšilo, původně bylo v plánu kino, ale kvůli práci jsem nestihl titulkovou verzi a na dabovanou fakt nejdu, takže jsem nakonec rád, že jsem koukal doma a mohl to trochu šoupat. Aspoň kočka byla fajn a občas i Fury. 60%

Avengers: Endgame (2019)

Od filmu jsem měl velká očekávání, bohužel nebyla vůbec naplněna. První hodina je děsně nudná, druhá docela zábavná a třetí zklamání. Čekal jsem epický souboj a ona to spíše rvačka, hlavně složení dívčího týmu bylo dost trapný. Škoda, že to nebylo více epičtější, když šlo o takové finále, takhle to vyznělo dost naprázdno. Nakonec jsem rád, že jsem kino nestihl a koukal jsem doma. Aspoň extras s vystřiženýma scénama na BD potěšilo.

Joker (2019)

Tak to byla pecka. Naprosto luxusně natočeno, Phoenix výborný a celé to krásně šlapalo. Moc se mi líbili některé záběry, které byly opravdu luxusní a měl jsem z nich husinu. Naposledy jsem si takhle úžasně užil v kině film na Bohemian Rhapsody.

Teroristka (2019)

Teorie tygra byla pecka a pro mě jediný český film, který jsem dobrovolně viděl v kině a dokonce i víckrát. Jak dopadne teroristka mě hodně zajímalo. Kino bohužel nedopadlo, ale užili jsme si to doma v kolektivu a nesmírně se bavili. Občas to bylo trochu moc asi, ale vůbec nám to nevadilo a řechtali jsme se skoro celý film. Po dlouhý době zase slušný český film. 70%

Favoritka (2018)

Tak tohle mě dost překvapilo. Natočeno to je bravurně, kamera mě hodně bavila a bylo to zase něco trochu jiného. Hlavní trio hereček výborné. Bavil jsme se celou dobu, ze začátku trochu komedie a ke konci to lehce přitvrdí. 70%

Trhlina (2019)

Kniha se mi moc líbila, měla uplně perfektní atmosféru a bál jsem se, že to do filmu nedostanou. Bohužel se moje obavy naplnily. Film mě vůbec nezaujal, chyběla tomu ta správná atmosféra a celkově to napětí a strach z knihy. Škoda, že to nedopadlo, rád bych nějakou slušnou žánrovku ať místní nebo sousedů. 50%

Malá čarodějnice (2018)

Karoline Herfurth je pěkná, takže mi vadilo, že zdrhla z Fack ju Göhte kvůli tomuhle, ale čekal jsem aspoň slušnou pohádku. Celé to bylo nudné a utahané, zbytečně přehnané a měl jsem co dělat, abych to dokoukal. Němci opět dokazují, že pohádky dělat neumí. 50%

Lovci prokletých pokladů (2019) (seriál)

Čekal jsem nové Lovce pokladů, ale tohle je daleko pod jejich úrovní. Hlavní hrdina nesympatický, celé to je takové hloupé a nudné. Škoda času.

American Princess (2019) (seriál)

Amanda zjistí chvilku před svatbou, že ji snoubenec podvádí. Ztropí obrouvskou scénu a uteče. Její útěk zkončí na renesančním jarmarku, kde se rozhodne zůstat jako jedno z děvčat. Klasická tuctovka, která není ani moc zábavná. 40%

Wayne (2019) (seriál)

Dobře ujetý brutální příběh o chlapci, co jsi jde pro své auto. Nadávky a násilí v každé epizodě. Společnice hlavního hrdiny správně trhlá. Tohle hodně pobavilo. 80%