Broadchurch (2013) (seriál)

uvítala bych méně zpomalených záběrů za zvuku smyčců a více syrovosti.

Apollo 13 (1995)

ron howard mě opět přiměl sedět s očima navrch hlavy, prožívat s posádkou apolla 13 každou minutu a doufat. výborně natočené, skvělé herecké výkony! nechápu, že jsem se na to nepodívala dřív.

Perfect Days - I ženy mají své dny (2011)

opravdu jsem chtěla, aby se mi to líbilo víc...ale, prvních 40 minut působí, jako by si alice nellis někam odskočila a nechala to zrežírovat prvního kolemjdoucího, protože nešlo o nic jiného než reklamu na la fabriku, frekvenci jedna, butiky a kadeřnictví a ostatní sponzory...pak se to sice zlepší a chvilkové záblesky naznačují, že je to přece jenom stará dobrá alice nellis, ale nikdy dlouho nevydrží. herci jsou fajn, hlavně výborný ondřej sokol a vojta kotek, ale ivaně chýlkové, ačkoliv vypadá fakt výborně, jsem eriku chvílema moc nevěřila...škoda přeškoda.

Muži v naději (2011)

ten film je buď naprosto debilní nebo žiju v nějakém úplně jiném vesmíru, a v tom případě v něm i ráda setrvám. už dlouho jsem nebyla po shlédnutí něčeho tak naštvaná. druhá hvězdička je za Sojový suk, který se při závěrečných titulcích objevil mezi partnery filmu a opravdu mě pobavil:)

Kawasakiho růže (2009)

po dlouhé době hřebejkův (a možná vůbec český) film, na který se budu chtít podívat znovu.

Resident Evil: Afterlife (2010)

čekala jsem hodně málo, jestli vůbec něco, a dostala jsem velice efektní 3D přehlídku, která sice vykrádá kde co, ale dobře se na to dívá:) přítomnost wentwortha millera potěšila.

Zpátky do školy (2009) (seriál)

community pro mě nebyla zrovna láska na první epizodu, ale sedmičlenná studijní skupina mi byla natolik sympatická, že jsem sledovala dál a dál a ke konci první sezóny už to byla jasná srdeční záležitost, což druhá série jenom potvrzuje. a abed se okamžitě zařadil do mé top ten oblíbených seriálových postav.