• Romantický

Řekni to psem (2022)

Takovy vcelku prumerny film s moc hezkymi pejsky. Scena z utulku byla fakt priserna, chce se mi znova brecet, jen si na to vzpomenu. Doufam,ze to tam bylo, aby se lidi nad sebou zamysleli kapku. Jinak samozrejme zapletka stokrat ohrana.

Pravá blondýnka (2001)

Film meho detstvi, kdy mi prisel naprosto super! A vite co? Porad mi prijde super :).

Hádkovi (2022)

Jakoze obcas jsem se nasmala, ale spis stylem "to ne-eee". Hadky byly dobre vykreslene, i herci bezvadni, i kdyz Novakovou nemusim, takoveto role jsou proste jeji a sedi ji. Nicmene divat se hodinu a pul na to, ze se 4 lidi hadaji v jednom byte, u toho chlastaji a nakonec se porvou? Jako divadelni hra asi fajn, ale film byl po chvili uz otravny, protoze se proste hadali furt dokola.

Zumbovy božské dezerty (2016) (pořad)

Achjo, proc neni na Netflixu i prvni rada?! A proc jich vubec neni vice?! Tohle je nejlepsi z pecicich soutezi. Mam radsi jednu partu lidi, kterych postupne ubyva i kdyz jsou tady takovi, ech, zvlastni, rekneme :D. Nicmene ta barevnost, kulisy a hudba v kouzelnem pohadkovem stylu Willy Wonky? Naprosto boziiiiii!

Daisy Jones & the Six (2023) (seriál)

I pres ten rozvleklejsi zacatek, i pres to, ze nejsem fanynka Claflina, i pres to, ze Daisy byla totalne na ranu a i pres to, ze me vlastne to tema nejak nebere, me serial absolutne uchvatil a neskutecne me bavil. Autorku predlohy znam, ackoliv zrovna toto jsem schvalne necetla, protoze mi prislo, ze serial musi byt lepsi hlavne diky tem pisnickam. A ty byly fakt hezke. Nejlepsi moment byl, kdyz spolu poprve zpivali ten duet na festaku, to jsem mela husinu.

Durrellovi: Jak to bylo dál (2019) (TV film)

Pro fanousky serialu je urcite nutno shlednout i tento dokument. Provazi nas nadherna Keeley a dovidame se, co s realnou rodinou bylo dal. Jelikoz jsem o nich vlastne nikdy neslysela, byla jdem prekvapena, jak je Gerald slavny. Moc pekna tecka za serialem.

Mimořádná událost (2022)

Jako to byla tak potapana bizarni blbina, az me to bavilo a nasmala jsem se.

Durrellovi (2016) (seriál)

Serial jsem si zamilovala hned prvnim dilem. Nadherne scenerie a prihody jedne anglicke rodinky. Pohlazeni po dusi. Ze zacatku jsou sice decka desne rozmazlene a potrebovaly by vyliskat, ale jak rostou, je to lepsi. Nicmene konec jsem obrecela.

Za vším hledej ženu (2022)

Ja tedy koukam skoro na vsechny ceske komedie a fandim jim, ale tady jsme se zase nemohli rozhodnout, jestli to bude lehka komedie nebo dramatko, ze? Nicmene vetu "jezis, to je nechutny" jsem rikala velmi casto. Za me zapletka nene a jestli ten konec mel naznacit to, co si myslim, tak milionkrat nechutny! Na product placement uz jsme zvykli, ale jako v kazde scene a tak silene okate, to uz je kapku moc. No a nakonec byl cely film vlastne nuda.

Lea má 7 životů (2022) (seriál)

Ja jsem se velice bavila, celou dobu jsem byla napnuta, i kdyz epizody klidne mohly byt trosku kratsi, az na tu posledni. Zapletka uplne super, originalni, me oblibene tema a konec proste wow.