• Romantický

The Good Witch's Garden (2009) (TV film)

Tento dil byl kapku lepsi nez prvni, protoze tu mame nejakou tu napinavou zahadicku. Jako bonus uz mame opraveny Sedy dum a k nemu nadhernou zahradu. Opet pohlazeni po dusi.

Dobrá čarodějka (2008) (TV film)

Jasne, je to jednoduche a dej je prumerny, ale i tak to je naprosto kouzelne a nadherne pohlazeni po dusi.

Taktika lásky (2022)

Na to, ze to je predvidatelna turecka telenovelka, tak je to hodne vtipne, sympaticke, prijemne a dobre to odsypa. Vazne jsem se bavila a uzila si tuhle fajn jednohubku.

Nebe s.r.o. (2019) (seriál)

Prvni rada byla naprosto skvela, uzasna a bozska, doslova. Akorat ty dalsi uz jsou jenom hloupa blbina. Nebo jsem to nepochopila. Netusim.

Letuška (2020) (seriál)

Asi jsem od toho behem prvniho dilu cekala neco vic. Ze to bude tajemnejsi, zahadnejsi a pointa hodne prekvapiva. No a ne. Hlavni hrdinka byla jenom neskutecne otravna ochlasta, kterou akorat pronasleduji jeji alkoholovi demoni. Zapletka nakonec byla docela obycejna a nudna. Jedina opravdu skvela a zabavna postava byla Miranda. Samozrejme uveritelny tam byla mozna tak ten alkoholismus, jinak nic.

Věčná láska na kvadrát (2023)

Sice to bylo trochu vtipnejsi a sviznejsi nez dvojka, jenze misto sexy typka sledujeme neskutecne otravnou zenstinu. Kazdopadne celkove jsme mohli zustat jen u prvniho dilu a dalsi dva si odpustit. Nic noveho pod sluncem. Ve dvojce hlavni dvojici jakoze ma rozdelit ten sexy typek, ve trojce samozrejme naopak ta otravna zenska. A hlavni hrdinove? On desnej tupec a ona zakysla prdel.

Dokonalá pohádka (2023) (seriál)

Me to prislo jako celkem tezky prumer a myslim, ze jako film by to fungovalo lip. Nejak se to zbytecne tahlo na to, ze nam to vlastne nic noveho nereklo a nebylo tam nic prekvapiveho. A proc mel ten kluk tak blby uces proboha?

Bez kalhot: Poslední tanec (2023)

Muze mi nekdo vysvetlit, proc to melo probuh skoro dve hodiny? To byla takova utahana nuda! Pulku filmu jsem musela preskakat, protoze jinak bych nebyla schopna dosahnout konce. Jinak dej byl dost o nicem, s Magic Mikem to nemelo nic spolecneho a snad to byl vazne posledni tanec. Ac Tatum uz taky neni nejmladsi, Salma vypadala jako jeho matka, nemuzu si pomoct, a k tomu byla desne a to fakt desne otravna. Suma sumarum, par hezkych tanecku, ale jinak celkem zbytecny film.

Dynastie Nováků (1982) (seriál)

Me to bavilo, je to naprosta totalitni nerealna pohadka, protoze jinak bych nechapala, proc ten rezim skoncil, kdyz behem par dni udelate ridicak, prodate barak, koupite auto a vseho mate plno na vyber. Dokonce jet na dovolenou je to nejlehci na svete :D. Navic kazde zlo (cti vse, co je proti rezimu) je hned potrestano a tak to ma byt! Kazdopadne deda Max byl nejlepsi.

Přežijí jen silnější (2023) (seriál)

Ja jsem se celkem bavila, nic mi tam uplne extremne nevadilo, jen obcas nejake kecy, ale budiz. Takova docela fajn oddechovka na jedno shlednuti.