• Romantický

Agrometal (2023) (seriál)

Jednu hvezdu jsem ochotna dat za fajn herce a Kabaty. Ja nejsem narocny divak, ale tohle bylo sz moc hloupe i na me. Hned na zacatku vystavet zapletku na nahrani vystoupeni na nejaky stary pristroj, kdyz maji vsichni smartphony? Kdyby se vsichni nechovali uplne debilne, nebylo to cele absolutne nerealne a vystavene na tom, ze vesnicani jsou vsichni uplni tupci, tak to mohlo fungovat jako parodie. Ale bohuzel, nezasmala jsem se vubec.

Královna Šarlota: Příběh Bridgertonových (2023) (seriál)

Mame tady stejne krasne a barevne kulisy i kostymy jak jsme zvykli. Herci fajn, hudba bozska, par prekvapeni. Take je dobre prolinani s pritomnosti. ALE bylo to taaaaak zbytecne dloooooouuuuheeeee a pomaleee, ze me to vlastne moc nebavilo, koukala jsem po kouskach a trvalo mi to docela dlouho se dodivat.

Krásný život (2023)

Mohlo to byt i zajimave, kdyby to nebylo tak vlekle a nudne a proste pomale. Pri preskakovani scen jsem si to sice vyrobila sviznejsi, ale nestacilo to. Proste jsem se nudila a ani zpev me nenadchnil. Na me moc vysoko polozeny kapku ujeceny hlas. A zminila jsem se, ze to byla nuda?

Pusu, pusu! (2022)

Kdyz pominu,ze tam nikdo moc peknej neni, jsou aspon vsixhni sympaticti. Urcite bych to zkratila o nejakych 15-20 minut, protoze mi to prislo zbytecne zdlouhave a tim padem casto nudné. Zapletka postavena na hlavu, ale budiz. Az na to,ze jsem se nejak moc nezasmala.

Rok, kdy jsem začala masturbovat (2022)

No tak tohle mi nejak nesedlo. Nechapu, proc jsem koukala az do konce. Vedle prumerne hezkych zen tu vidime jen vylozene osklive muze, takze neni ani na co koukat. Cekala jsem komedii, ale zasmala jsem se jen jednou. Naopak jsem se celou dobu nudila a znova nechapu,proc jsem to dokoukala, protoze s casem to bylo jenom horsi a hloupejsi. Jako chapu pointu, ze asi zena ma byt schopna se osamostatnit a nepotrebovat spatny vztah, ale cele to bylo nudne proste.

XO, Kitty (2023) (seriál)

Samozrejme, ze na puvodni trilogii to nema, to jako vubec. A Anicka teda zatim nejak moc do krasy neroste. Ale jinak je to celkem koukatelne a i kdyz se to toci kolem LGB atd., neni to tak debilne otravne a naopak to celkem hezky pasuje. Korejske prostredi je hezke, vsechno je krasne mile a barevne, akorat jsem doufala, ze tam treba budou i nejak vice cestovat a uvidime vic z Koreje.

Děti Nagana (2023)

Takova prumerne mila nostalgie s fajn herci. Jen by to chtelo nektere linky prohloubit a dotahnout nebo je naopak radeji vynechat.

Spolu (2022)

Bylo to fakt huste a rozhodne obdivuju lidi, co se o takto postizene staraji. Kozub je za me skvely herec, protoze zahrat takovou roli, aby ji vystihl a zaroven nezesmesnil, to chce nejaky ten herecky um. Jinak bych to klidne zkratila a rozvinula spise ten konec. Marek Nemec tam byl bohuzel minimalne, coz je skoda, protoze vypadal bozsky.

Zas a znova (2023)

Tento typ tematu mam rada, ale tady me to nejak moc nebavilo. Bylo to takove unyle a divne.

Pravá blondýnka 2 (2003) odpad!

Jednicku mam rada, ale tohle je fakt tupy paskvil s homo psiky...jako vazne? Stupidita.