• Romantický

Poslední dopis od milence (2021)

Samozrejme, ze knizka byla zajimavejsi a napinavejsi, ale myslim, ze film se taky povedl. Proste dojemna romance s vice casovymi linkami a to ja mam rada.

Sexuální výchova (2019) (seriál)

Sice jsem se zacala divat az na druhy pokus, protoze prvni dil me vubec nebavil, ale pak se to rozjelo a byla to celkem fajn podivana. Jen tam na me byla az moc velka queer propaganda. Tomuhle ja proste nerozumim a ani nechci, mam na to svuj nazor, ale to je jedno.

Zpátky do školy (2009) (seriál)

Prvni tri, mozna ctyri rady byly fakt super, az na odporneho Changa. Ale fakt me to bavilo a nasmala jsem se. Ale potom uz to zacalo padat hodne dolu a dily byly o nicem. Ani to uz nebylo vtipne. Takze celkove prumer.

Po čem muži touží 2 (2022)

Byla to porad legrace, hodne jsme se nasmali a Langmajer byl fakt famozni, ale oproti jednicce to nejak mene odsypalo.

Po čem muži touží (2018)

Tohle bylo naprosto bozi! Polivkova byla uzasna, hodne jsme se nasmali a neskutecne nas to bavilo!

Dobré zprávy (2022) (seriál)

Jasne, ze to byla jednoducha traparna, ale oproti napriklad Zoo, to bylo s fajn herci a celkem pohodova sranda. Ovsem herecky hrajici Monu, Mirku a Andelu jsou bud hrozne osoby i v realu nebo hodne dobre herecky, protoze tem jsem mela chut vyliskat pokazde, kdyz jsem je uvidela.

Asterix a Obelix: Říše středu (2023)

Miluju Asterixe a Obelixe, ale tohle bylo nejake divne. Ten vyber hercu, kteri hrali galy, mi vubec nesedel a nejhorsi byly masky a kostymy, ktere vypadaly jak nekde z Wishe nebo Aliexpressu. Efekty byly opet skvele, ale jinak nic moc.

Zpátky do práce (2017) (seriál)

Fajn serial na jednou shlednuti. Nekdy az moc protazene za vlasy, ale da se to a rada jsem se divala.