• Romantický

Vlastníci (2019)

Ja myslim, ze je film povedeny a verim, ze se inspiruje skutecnymi schuzemi. Ramba byla naprosto excelentni. Vsechny postavy maji svou roli cloveka, ktery se snad v kazdem baraku vyskytuje a nekoho takoveho kazdy zna, proto je to tak uveritelne. Akorat jsem nepochopila, proc ta Japonka na wc brecela a co si pak rikali s manzelem v posteli na konci.

Štěstí je krásná věc (2020)

Na to jak zboznuju Hrebickovou a vubec tam byli super herci, tak to byla zabita nudna kravina. A ta zrzava flundra byla nechutne otravna, fuj.

Bourák (2020)

Paneboze, to byla zas jendou bizarni blbost...Trojana miluju, ale tohle byla desna kokotina...Jen ten Machacek zahral magora opravdu excelentne a pisnicky spolu s retro stylem byly fajne.

Chlap na střídačku (2020)

Sice super herci, ale film je fakt kravina na entou. Nestacila jsem kazdou minutou vic a vic zirat, jaka blbost to je.

Úžasný svět čokolády (2019) (seriál)

Konecne dokument, na kterem opravdu visim ocima a vsechny informace me hodne zajimaji a fascinuji :) kez by bylo vic a vic dilu :D

O léčivé vodě (2020) (TV film)

Henrieta je fakt odporna, to nemam rada,az tak zle postavy. Akorat kral je fakt fesak. Jinak dost nuda, ani pokusy o vtipne postavy nevysly.

Vánoční výsadek (2020)

Pusobilo to na me jako vymyvarna mozku, ktera ma jen ukazat, ze armada je skvela a prece jenom pomaha ubohym obcanum. Samozrejme hlavni hrdina je dokonaly samaritan, ktery zije jen pro to, aby pomahal. Bohuzel, palmy moc vanocni atmosku nenaladi. Ale scenerie hezke a jiank je to takova nijaka oddechovka.

O vánoční hvězdě (2020) (TV film)

Udelalo to na me jen prumerny dojem. Sice jsou tam fakt sami skveli herci, je tam fajn atmoska, krasne efekty a sem tam je to i vtipne, ale pusobi to na me nejak tahle a lehce znudene.