• Romantický

Večírek (2021)

Je to skoda. Vetsina mi oblibeni herci, ale zasmala jsem se jen sem tam a jinak to byla tahla nuda. Naštěstí to neni moc dlouhe. Ale jinak celkem bez pointy. Suchanka mam rada a tak jsem cekala, ze se teda vic nasmeju.

K zemi hleď! (2021)

Ja myslim, ze krasne ukazali, co by se opravdu stalo. Bohata elita by udelala cokoliv, aby byla jeste bohatsi, takze by klidne obetovala zachranu cele planety. Ale jelikoz jsou bohati, tak obycejni lide zemrou a elita jako jedina vyvazne, objevi novou planetu, kterou lide opet zpustosi. Nicmene i pres dlouhou stopaz jsem se nenudila a celkem jsem se nasmala trefnym vtipum.

Harry Potter 20 let filmové magie: Návrat do Bradavic (2022) (TV film)

Krásné to bylo. To jsem si zase pobrečela. Prostě jedna velká nostalgie. Člověk se dozvěděl pár zajímavostí, ale jinak se vše omílalo dokola. Taky škoda, že chyběla nejen autorka JKR, ale více důležitých postav. A když už řešili, jak Emma chtěla odejít, mohli si pokecat i o Danielově alkoholismu.

Shoky & Morthy: Poslední velká akce (2021)

Cekala jsem kravinu, ale az takovouhle chujovinu ne... Kozuba zboznuju a Magnusek byl uzasne debilni, takze ti maji ume hvezdu, ale jinak jsem se zasmala jen obcas a pak uz se jen divila, co tu ku*va je..

1 000 mil do Vánoc (2021)

Prijemna oddechovka, celkem jsem se i zasmala, ale ten knirek nemeckeho pornoherce nechapu :D.

Anne s E na konci (2017) (seriál)

Knizni predlohu jsem necetla, takze podobnost s ni nemohu hodnotit. Po prvnim dile jsem chtela dat 5 hvezd, jak moc me atmosfera, dej, postavy, realie a cele to prostredi okouzlilo. Po dalsich dilech mi ale Anne zacla lezt solidne na nervy. Je to opravdu otravna, afektovana a urvana holka, ktera nezavre pusu, vymysli kraviny a vecne se flaka, misto aby si odpracovala svuj pobyt, jak na zacatku slibovala. Sem tam nastesti nekomu pomuze. Ale jako bonus je opravdu oskliva, to se na me nezlobte. Nicmene i pres ni se mi stale serial libi diky tomu, co jsem psala vyse, a ve treti rade uz nebyla az tak silene otravna a skareda. Navic uvodni titulky jsou jedny z nejhezcich, jake jsem kde videla.

Milostná past (2021)

Nemohla jsem celou dobu uverit, ze ten konec mysli vazne...kdyby aspon vybrali nejakeho hezciho asiata, ktery ma teda fuj brejle, fuj uces a pak ho zkrasli, mohlo to byt aspon nejak uveritelne. Ale tohle bylo uz moc mimo cokoliv, nehlede na to, ze opravdu herci nemeli ani spetku chemie a ten konecny polibek byl hooooodne divny.

Vivo (2021)

Bohuzel me to nejak nebavilo, uz po shlednuti pomalu nevim, o cem to bylo a pisnicky mi prisly hrozne..

Jdi svou cestou (2016) odpad!

Skoukla jsem pul hodiny, ktera me totalne nebavila a dele uz jsem nevydržela, jaka to byla nuda.

Astrologický průvodce pro zlomená srdce (2021) (seriál)

Prijemna a mila oddychovka. Zadne prehnane debility, pekni herci, vsechno takove sympaticke, romanticke a vesele. Proste pohoda, u ktere clovek vypne mozek. P.S. Hlavni hrdinka mi obzvlaste s brylemi pripomina Zooey Deschanel :).