• Romantický

365 dní: Ten den (2022) odpad!

Po pul hodine jsem vypla, jaka to byla neskutecna nuda! Hlavni hrdinka je mi uz vylozene odporna a ten chlap mi taky leze na nervy.

365 dní (2020)

Je to sice lepsi a ne tak nudne, nez 50 odstinu sedi, ale i tak je to kravina na entou. Ten ital nebo arab nebo co to je se porad tvari jako macho,az je to protivne a jako hlavni hrdinku mohli dat hezkou holku. Tahle se mi teda nelibi a vypada jak slapka, opravdu...

Je to dort? (2022) (pořad)

Napad je skvely, vytvory naprosto dokonale a neuveritelne, ale to schema je zvlastni. Proc ostatni soutezici maji 8 hodin hledet,jal druzi pecou? A moderator je absolutne priserny! Hlavne, ze se mu vsichni povinne neprirozene smeji...des bes.

Anděl na horách (1955)

Mnohem lepsi nez jednicka. Je to i vtipne a konecne to ma nejakou pointu a pribeh.

Královské zacházení (2022)

Jednu hvězdu za scenérii království a celkem fajn soundtrack. Jinak je to dost podprůměrná, ničím nezajímavá klišé klasika. A chyběli mi tam hezcí hlavni hrdinové, bohužel se mi nelíbil ani jeden z nich.

Troufalky (2017) (seriál)

Prostě mě to chytlo jako blaaaaazen, je to fajn oddechovka. Mega moc bych chtela pracovat ve Scarlet a kamosit se s ustredni trojici :D. Navic soundtrack je boziii.

Metaloví lordi (2022)

Na jedno podivani to ujde. Jen tam mohli dat nekoho koukatelneho a cekala jsem vice hudebnich vstupu a ne v podstate jeden na soutezi. Ta druhá kapela byla vylozene hrozna, holcine to v metalovem outfitu fakt seklo a Joe Manganiello byl super :D.

Zkrocení zlé ženy (2022)

Celkem uřvané,ale jinak v pohodě oddechovka s pěknými hlavními hrdiny a krásnou přírodou.