• Romantický

Will a Grace (1998) (seriál)

Mam to jako vecernicek pred spanim,kdy potrebuju sledovat neco jednoducheho a nepremyslet u toho. Je to jeden z tech horsich serialu, ktery neni moc vtipny teda. Postavy Jacka a Karen jsou vylozene nechutne, debilni a otravne. Vetsinou je pak otravna i Grace. Navic jsem snad v zivote nevidela tak moc spatne skryvani tehotenstvi. To byl opravdu mega trapas, obzvlast, kdyz to mohli klidne zakomponovat do deje. Hlavne, ze v posledni serii to slo. Fakt debilita. K tomu mam u spousty temat dojem, ze to je kapku vykradani Pratel. Nakonec k tem poslednim trem radam. Jakoze wtf, osma serie byla jen sen, nikdo nemel deti ani partnery a pokracujeme zamrznuti ve stejnem miste, jako pred 11 lety?! Jim je uz skoro 50 a stale single, bezdetni a chovaji se, ze jim je porad 30. Katastrofa.

Láska & gelato (2022)

Celkem skoda promarnit krasne realie Italie. Pribeh jakoze ujde, ale herci uz ne. Nevadil by nizky rozpocet ani no name herci, ale proc proboha nekdo da do hlavni role velkou kobylu a k ni sparuje hubenoucke mensi kloucky, to fakt nechapu. K tomu chemie mezi vsema se rovnala minus 50. Tohle mi fakt vadilo. Jinak to mohla byt prijemna oddechovka.

Ztracené město (2022)

Ze zacatku me film hodne bavil a hodne jsem se smala. Prisel mi spravne ujety a streleny. Ale zhruba ve chvili, kdy hlavni hrdinove zacali prchat dzungli, zacal film mit dosti sestupne tendence. Zacalo se to tahnout, vtipu ubyvalo. Hodka a pul by bohate stacila k lepsimu spadu. A teda pardon, ale sparovat Bullock a Tatuma? Meli mezi sebou chemii jako mamka se synem a zaverecky polibek byl dost divny, skoro az fujky, nemuzu si pomoct. Na par vterin jsem doufala, ze treba pribeh pujde tak,ze skonci s Pittem, ale smula no. Kazdopadne vysinuty Radcliffe byl uzasny.

Taková moje láska (2021)

Prumerna mila oddychovka, ktera neurazi, ale ani extra nenadchne. Jsou tady celkem pekni hlavni hrdinove a krasne prostredi ostrova. Takze na jedno nenarocne shlednuti dobre.

Zhýčkaný spratci (2021)

Obycejny, ale prijemny filmik se stopazi tak akorat. Takovehle temata promen mam rada, takze za me fajny prumer na jedno shlednuti.

Že by Amor? (2022) odpad!

Ech...ja nejsem narocny divak a cumim na vsechny oddechovky, ale tohle bylo pro me velky spatny. Opravdu nuda, nuda a co jsem to zapomnela? Jo, nuda. Bohuzel jako bonus, tedy spis malus, sami osklivi lidi a na spanelskou kuchyni me to faaakt nenalakalo.

Láska ve vile (2022)

Hezka mila oddechovka z nadherneho italskeho prostredi. Jen hlavni hrdina mohl byt hezci, tento mi jako nejaky fesak nepripadal a taky nechapu, proc ho porad oblekali tak, ze to vypadalo, jako by mel kolarek pod krkem.

Rudá jako rubín (2013)

Ac jsem dospela, tento film me proste bavil. Krasne realie, at uz pritomne nebo dobove. Moc hezka teen dobrodruzna pohadka.

Úřad kouzelnických záležitostí (2018) (seriál)

I kdyz uz davno nejsem cilovka, obcas na nejakou takovou pohadku kouknu. A tohle se mi proste libilo a bavilo me to. Akorat me u techto ala disney pocinu stve, jak nerealne se decka stare 16-18 let chovaji. V tomhle veku se jen vodi za rucicky a daji si tak leda pusinku? Ale prosim vas...