• Romantický

Wednesday (2022) (seriál)

Tak tohle bylo proste paradni! Dalsi rada je nutnost!!!

Vánoce s tebou (2022)

Jiste, dalsi levny podprumerny film o nicem. Ale Aimee jsem si oblibila v Luciferovi, je to kocka. Na to jedno podivani a navozeni vanocni atmosky to staci v poho. Jen ten Freddie je uz faaakt starej.

Vánoce na spadnutí (2022)

Skoda Lindsay, takova hezka holka to byla. Film je takovy nijaky, trosku nuda, trosku hloupy, neprinasi nic noveho a zrovna krasavci k pohledani tam taky nejsou. Ale jako podprumerna oddechovka na jedno kouknuti a na nasavani predvanocni atmosky se spoustou krasnych svetylek a dekoraci je to dostacujici.

Čas čarodějnic (2018) (seriál)

Hodnotim jako lepsi prumer. Pribeh je zajimavy, herci fajni, realie s atmosferou a efekty jsou nadherne, ale na muj vkus se to kapku tahlo.

Ruce v záruce (2022) (TV film)

Moc hezky televizni film. Bavilo me to diky Polivkove. I kdyz eskapad tam mohlo byt klidne vice.

Pečení na neděli (2021) (pořad)

Moc nas porad bavi, je proste mily a zajimavy. Nejlepsi je, ze neni jen o peceni, ale i o dalsich zajimavostech. Takze kazda nedele rano je jasna.

Enola Holmesová 2 (2022)

Stejne mile a roztomile jako prvni dil. Jen me opet stvalo to multi kulti. To tady proste nema co delat, kdyz se jedna o historicky film podle skutecne udalosti.

Enola Holmesová (2020)

Takovy typ filmu miluju, takze me to bavilo. Jen to multi kulti tam proste NEPATRI!

Škola dobra a zla (2022)

Knihu neznam,takze nemam s cim porovnat. Me to teda ale bavilo, hlavne vizualni stranka. Proste hezka fantasy pohadka , ani jsem se i pres dlouhou stopaz nenudila. Navic jsem nektere zvraty necekala, takze to je pro me taky bonus. A uplne nejlepsi byl soundtrack! Ty pisnicky se vazne povedly! P.S. Charlize je faaaaakt krasna baba, nemuzu se na nic vynadivat