• Romantický

Nesváděj to na karmu (2022)

Namet celkem fajn, je to pekne barevne, ale stacilo jako kulisa. Nic noveho to neprineslo a koukat se dalo jen na segru modelku, jinak nic moc.

Známí neznámí (2021)

Ale jo, nebyla to spatna verze...ale zatim se mi nejvic porad libi ta nemecka. Nicmene chapu, ze to ma byt ceskosloveska verze, ale je do oci bijici, jak v kazdem paru je jeden Čech a jeden Slovák, umele jako prase. A ten konec porad nevim, jestli dobre nebo spatne.

Stážista (2015)

Moc prijemny film, ve kterem je Robert naprosto uchvatny, clovek by ho hned chtel jako dedu. Anne je taky fajn a pribeh zrovna tak, takze super pokoukani.

Zátopek (2021)

Film byl krasny, nenudil, dobre se na nej divalo, vsechno jsem jim verila a Neuzil je opravdu skvely. Ale o Zatopkovi mnoho nevim, takze nemuzu hodnotit, co vse bylo pravdive a co smyslene. Nakonec mi nesedelo preskakovani ze soucasnosti do minulosti, to ja nemusim, rusi me to.

Hodinová manželka (2022)

Myslim, ze jihoamericke filmy uz si proste nebudu poustet. Opravdu mi jejich prehnane ujecene chovani leze na nervy. Navic by me zajimalo, kde tady byl ten zvrat. Slo to podle sablony jako vsechno ostatni.

Milenec lady Chatterleyové (2022)

A me se to libilo jako! Knizni predlohu vlastne neznam, asi jsme se to ucili ve skole, protoze nazev znam. Nicmene zahrane to je krasne, skvele udelane sexualni sceny, ktere tam perfektne zapadaji a jsou natocene prirozene, zadna romanticka umelina. Pribeh je taky moc hezky, i kdyz predvidatelny.

Klan Gucci (2021)

Tezko se mi hodnoti, ale film me nejak vubec nebavil, neudrzela jsem pozornost a po hodine a pul uz vypla a radsi jsem si skutecny konec vygooglila...

Krakonošovo tajemství (2022) (TV film)

Asi bych to nenazvala uplne pohadkou, spise vypravnym romantickym filmem. Lidku nechapu, ja bych se sexy Krakonosem zustala hnedka :D Svehlik je proste mnam. Nicmene film ma krasne lokace, pribeh zajimavy a nejlepsi je proste opet Prachar ve sve debilni roli. Rodinna podoba s Trautenberkem se nezapre. Sokol taky super a Blanka byla stejne hnusna, jako jeji jmeno, ugh. A jak uz bylo zmineno, chtelo by to druhy dil se zenuskou pro Krakonose!

Tajemství staré bambitky 2 (2022)

Pohadka je fajn, mene vtipna nez prvni dil, porad stejne mila, jsou tam fajn herci. Proste neurazi, ale extra nenadchne. Kazdopadne davat dohromady Vetcheho a Kubarovou, to je teda na pohadku fakt ulet, to na me bylo moc. Mohli tam proste dat starsi herecku, ktera by nebyla ve veku jeho dcery.

Tajemství staré bambitky (2011) (TV film)

Pohadka je hezkou, rozmilou a vtipnou asociaci na to, jak to chodi v nasi vlade. Akorat my nejsme schopni se dobrat dotho happy endu a zlo potrestat.