• Romantický

Zranitelná srdce (2022)

Moc pekne natoce, pres dlouhou stopaz jsem se nenudila, pisnicky uzasne a chemie mezi hlavnimi hrdiny taky perfektni. Takze celkove hezke dojemne dramatko.

Láska na špičkách (2021)

Ale jo, hezky se na to divalo. Takova mila oddechovka z vesnice a konecne zase jednou Ondrej Vesely nehraje slizkeho zmetka. Je to peknej chlap, takze v pozitivni roli se na nej hezky kouka.

Zombie 3 (2022)

I kdyz uz davno nejsem cilovka,zrovna tahle serie me na oddech jako pohadka bavi. Decka jsou koukatelne, kulisy a kostymy naprosto rozkosne dokonale a zpev i pisnicky super. I kdyz pominu tu malou otravnou cernosku, tak tenhle dil me ale bavil nejmin. Uz trosku moc mismas, i kdyz pointa, aby se vsichni meli radi no matter what, je hezka.

Příšerákovi (2017)

Me teda tento animak bavil. Cely ten napad je fajn a nejlepsi je Baba Jaga.

Příšerákovi 2 (2021)

S dalsimi dily, ac to nebyva ono, nemivam problem nebo se mi naopak dost libi. Tady se to ale nejak nepovedlo...dej se tahl, nebylo tam nic vtipneho ani noveho. Celkove me to moc nebavilo.

Na nože (2019)

Ne ze by to nemohlo byt o chlup kratsi, ale dobre, nenudila jsem se. Naopak jsem se fakt bavila, sedlo mi cele pojeti i zapletka, herci vyborni, napnuta jsem byla az do konce. Takze super a urcite shlednu dalsi dil.

Pánský klub (2022)

Jako byla to blbost a spousta nelogickych veci, co mi nestymovala, ale...dost jsme se nasmali, hlavne diky Zdenkovi Zakovi a uplne nejlepsi moment byl Madluv vykrik Nee a facka :D. Takze na skouknuti dobre, jestli bych se na to chtela podivat znova, to nevim, mozna jednou jo.

2 srdce (2020)

Ale jo, pekny dojak. Ja mam hlavne rada filmy podle skutecnych udalosti, takze mi to sedlo. Zpracovani hezke, a vlastne jsem az do posledni chvile nemohla prijit na to, jak to dopadne a byla jsem prekvapena. Na konci i slza ukapla. Akorat me prekvapilo, ze Jacob byl ve Stanku s polibky totalni sexous, ale tady spis takove trdlo. A Adan byl mega okouzlujici.