• Romantický

Ó, Belinda (2023)

Skoda, ze se to nemohlo rozhodnout, jestli to je komedie nebo drama, protoze zapletka byla fajn, kdyz se prenesete pres ten turecky ujeceny styl. A velka skoda toho konce, ze jsme se nedockali treba nejake zmeny v chovani hlavni hrdinky. Takze celkem takovy trochu nedotazeny a povrchni prumer tv filmu.

Wendell a Wild (2022)

Nejak extra me to nebavilo. Asi ta animace neni nic pro me, je mi neprijemna na koukani.

Máme tu ducha (2023)

Urcite to mohlo byt kratsi a zase se nekdo nemohl rozhodnout, co toci za zanr. Mame tu rodinnou komedii, kde jsme se fakt zasmali. Pak je tu mraziva detektivni az thrillerova zapletka, konec totalni dramaticky dojak a celym filmem nas provazi duch. Takze zanru jak nasjanych. Ale i ores silenou stopaz se film povedl a bavil nas.

Dobré ráno, upírko (2023) (seriál)

Tohle nebylo televizni becko, ale rovnou cecko. Hodne jednoduche a hodne levne kostymy, masky i efekty. Pokud to budeme brat jako podivanou pro mensi deti, tak se jim to muze libit, jelikoz je to takove roztomile a barevne. Ovsem zde na webu nechapu to zarazeni do hororu, to je fakt mimo :D je to maximalne rodinne fantasy.

Krotitelé duchů: Odkaz (2021)

Jako mohlo to byt kratsi, ale to je asi tak vlastne jedina vytka. Postavy bezvadne a hlavne ta roztomila atmosfera byla naprosto dokonala. Na konci samozrejme i slza ukapla, jak to bylo dojemne. Tohle je film proste pro nas, co mame radi halloween, ale neradi se bojime a nedonutite nas divat se na jediny horor. Ja mimochodem mela nocni mury i ze Scary Movie, takze jsem odkazana si navazovat halloweenskou atmosku detskymi filmy. Ale nevadi, jsem spoko.

Ve znamení lásky (2016)

Takove obycejne, nicim nevybocujici romanticke drama na jednou shlednuti. Skoro dve hodiny byly ovsem zbytecne moc, posledni pul hodinu jsem uz nevydrzela a musela lehce proskakat, abych se rychleji dostala k tomu typickemu stastnemu konci.

Barvy lásky (2021)

Velice prijemna romanticka oddechovka. I kdyz zase nemeli po ruce nikoho jineho nez ty dva :D ale nevadi. Schvalne jsem si film nechala na podzim, protoze mi navodil svymi nadhernymi dekoracemi a atmoskou uplne perfektni podzimni naladu a ja se rozplyvala celou tu hodku a pul. Mam takoveto tematicke oddechovky fakt rada.

Nejdelší jízda (2015)

Ach, tento film je prostě nádherný. Musím jsem se dívat pravidelně, protože Scott Eastwood je prostě mňami a s Britt Robertson mají skvělou chemii. I linka z minulosti je krásná. Takže jedna velká nádhera.

Buď chlap! (2023)

Ech, tak jednu hvezdu davam za nadhernou prirodu a druhou za Sokola, ktery byl jediny zajimavy a vtipny. Zel sam cely film utahnout nemohl. V traileru jsou opravdu VSECHNY vtipne hlasky z celeho filmu, ale ten samotny je nejaky unyly. Cekala jsem to zajimavejisi, vtipnejsi a sviznejsi.

Záchranný plán (2018) (seriál)

I kdyz jsou frantici kapku svihli a nechapu jejich hygienicke navyky jako chcat do umyvadla, neutirat se a nemyt si ruce, tenhle serial me fakt bavil. Ale ve treti rade vsichni nejak moc blaznili. Zase bylo fajn otevreni citlivych temat. Celkove proste bezva serial.