• Romantický

The Good Witch's Charm (2012) (TV film)

Zase dalsi pekny dil, ktery je jednoduchy, ale svou atmosferou pohladi po dusi.

Vyber lásku (2023)

Interaktivni porad v telce, kde si sama vyberu, s kym hlavni hrdinka skonci? No pecka! Tohle me bavilo. A nebylo to dlouhe, takze proste parada. Za nejaky cas muzu navic zkusit znova a vybrat jine odpovedi.

Bylo nás šest (1986) (seriál)

Bylo hezke videt generaci tech nasich znamych hercu jako mladoucke decka. Ale jinak to byla kapku utahana nuda. A ten konec? Kluk holku malem znasilni, ona furt opakuje, ze nechce a za par vterin se necha? Wtf? :D

Dar hodné čarodějky (2010) (TV film)

Dalsi pekny dil, tentokrat vanocni a svatebni. Opet pohlazeni po dusi.

The Good Witch's Garden (2009) (TV film)

Tento dil byl kapku lepsi nez prvni, protoze tu mame nejakou tu napinavou zahadicku. Jako bonus uz mame opraveny Sedy dum a k nemu nadhernou zahradu. Opet pohlazeni po dusi.

Dobrá čarodějka (2008) (TV film)

Jasne, je to jednoduche a dej je prumerny, ale i tak to je naprosto kouzelne a nadherne pohlazeni po dusi.

Taktika lásky (2022)

Na to, ze to je predvidatelna turecka telenovelka, tak je to hodne vtipne, sympaticke, prijemne a dobre to odsypa. Vazne jsem se bavila a uzila si tuhle fajn jednohubku.

Nebe s.r.o. (2019) (seriál)

Prvni rada byla naprosto skvela, uzasna a bozska, doslova. Akorat ty dalsi uz jsou jenom hloupa blbina. Nebo jsem to nepochopila. Netusim.

Letuška (2020) (seriál)

Asi jsem od toho behem prvniho dilu cekala neco vic. Ze to bude tajemnejsi, zahadnejsi a pointa hodne prekvapiva. No a ne. Hlavni hrdinka byla jenom neskutecne otravna ochlasta, kterou akorat pronasleduji jeji alkoholovi demoni. Zapletka nakonec byla docela obycejna a nudna. Jedina opravdu skvela a zabavna postava byla Miranda. Samozrejme uveritelny tam byla mozna tak ten alkoholismus, jinak nic.