• Romantický

Ve víru tajemství (2022)

Nejak porad nevim. Ze zacatku to vypadalo jako fajn komedie, pak jakoby to nevedelo, kam pokracovat. Do thrilleru? Detektivky? Tajemna? Tezko rict. Kazdopadne zacatek byl dost nudne roztahany a konec fakt bizar, ale dejme tomu vtipny. Co mi ale opravdu vadilo, byla Molly Shannon, ktera byla opravdu odporna a nechutna. Bez ni to mohlo byt aspon trochu vtipne, ale ona z toho udelala bizarni humus.

V bublině (2022)

Vydrzela jsem pul hodiny. Namet se mi hodne libil, uvod bezva, ale pak ta bizarnost prehlusila naprosto vsechno, co by mohlo byt jinak vtipne.

Můj románek s manželstvím (2022)

Tak ja nevim, ale me ta animace byla tak protivna a od zacatku me to nejak nebavilo, ze jsem vydrzela asi pul hodiny a musela to vypnout. Verim, ze byt ta animace jina a nebyt tam ty sahodlouhe pisnicky, tak me to mohlo i bavit. Ale chybi mi k tomu evidentne umelecke strivko.

Mack a Rita (2022)

V ramci zanru to celkem slo, fajn namet, herci i zpracovani. Az na ten polibek babky a mladeho typka, to bylo fakt fujky, at Keaton vypada sebelip.

Napečeno s láskou (2023) (TV film)

V zanru romantickych TV oddechovek je to za me jedna z lepsich. Jsou tu vcelku sympaticti herci (minimalne ti hlavni), miluju americke malomesto a ten nadech peceni a dobreho jidla, no mnam.

Harry Potter: Bradavický turnaj čtyř kolejí (2021) (pořad)

Tak tohle muze aspon trochu bavit urcite jen zaryteho fanouska, jak jinak. Verim, ze pro vsechny ucastniky souteze to ale musel byt skvely zazitek. U prvniho dilu jsem si rikala, proc jsou jen 4 epizody. A u druheho mi to rychle doslo, protoze to samozrejme bylo furt dokola. Ale bavilo me to a stopaz byla opravdu akorat, delsi urcite ne, mozna tri dily by stacily. Ale je fajn, ze konecne nekde zazaril Mrzimor. Jinak vsuvky hercu, nejake originalni rekvizity a vubec ten styl byl hezky udelany, i kdyz byly dost poznat ty naucene dialogy. Nektere otazky byly trapne lehke a jine silene, ale to tak asi byva.

Úžasný Mauric (2022)

Ja jsem milovnice Pratchetta, takze film jsem si nemohla nechat ujit. Vzhledem ke knize, ktera je psana spise pro mladsi ctenare, je fajn, ze vytvorili animak. Jinak by se i kniha tezko filmovala a bylo by to dost nechutne. Toto pojeti me nadchlo, animace skvela, hodne jsem se nasmala a cesky dabing, hlavne Stransky, je proste skvely. Pointa byla zachovana a pritom to udelali i pro mladsi publikum tak, aby to nebylo vylozene hnusne. Takze za me parada.

Rozmarný duch (2020)

Tak tohle byl presne film pro me! Neskutecne mi sedl! Bezvadna komedie, super pribeh, ani to nebylo tak predvidatelne, uzasne kulisy a kostymy. No proste pro me parada.

V zemi Jane Austenové (2013)

Napad skvely, kulisy a vsechno taky. Jen je skoda, ze to bylo az zbytecne ujecene a extremne prehravane. Ovsem pro nas, co mame radi cokoliv moderniho na motivy Jane Austen, je to fajn pokoukani a i celkem napinave, s kym teda hlavni hrdinka skonci.